Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 6 lutego


Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Uwaga, korekta danych!

Według skorygowanych przez Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 6 lutego br. godz. 10:30 mamy wykazanych w ostatniej dobie 18 nowe zakażenia i 1 przypadek śmiertelny z powodu chorób współistniejących. 503 osoby objęte są kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 92 testy, z czego 23 jest pozytywnych. 

W województwie mazowieckim odnotowano 986 przypadków zakażeń, 31 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 11 zgonów z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 5965, z powodu chorób współistniejących zmarło 211 osób, z powodu COVID-19 – 72

Podane poniżej dane opublikowane przez redakcję, widniały na stronie rządowej jeszcze o godz. 11:00.

Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 6 lutego br. godz. 10:30 mamy wykazanych w ostatniej dobie 40 nowe zakażenia i 2 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących. 505 osób objętych jest kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 104 testy, z czego 41 jest pozytywnych. 

W województwie mazowieckim odnotowano 965 przypadków zakażeń, 51 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 13 zgonów z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 6026, z powodu chorób współistniejących zmarło 301 osób, z powodu COVID-19 – 66.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 2 votes
Oceń artykuł
guest
16 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Korekta
Korekta
21 dni temu

Na stronach ministerstwa jest dzis wynik 18. Czemu nie potraficie prawidlowy skopiowac danych? Czekam na pilna korekte waszego artykulu!

Łoś
Łoś
22 dni temu

Powiat Mławski jest w czołówce w Polsce jeśli chodzi o ilość zachorowani na 10tys mieszkańców… Ponad dwa razy więcej niż w Warszawie. Nic dziwnego. Robiłem dziś zakupy i większość ludzi w sklepach z maskami na brodzie i cała masa bez maseczek. O personelu sklepów nie wspominając. Mława to jednak wiocha…moralna i intelektualna .

Brusciak
Brusciak
21 dni temu
Reply to  Łoś

Chodzenie w masce to niewolnictwo

Łoś
Łoś
21 dni temu
Reply to  Brusciak

Powiedzieć o tobie że jesteś głupi to jak by nic nie powiedzieć…. Jesteś ignorantem, egoistą i potencjalnym mordercą. To przez takich jat codziennie ludzie umierają setkami. Dzieci tracą rodziców a rodzice dzieci.. Przez takich jak ty….głoszących poglądy zasłyszane z wiadra. Twoja wolność chodzenia bez maseczki za cenę życia drugiej osoby. To dopiero trzeba być karłem moralnym.

Giuseppe
Giuseppe
21 dni temu
Reply to  Łoś

I tak oszczędnie się wypowiedziałeś. Na widok osób z maskami na brodach w sklepach cisną się naprawdę niecenzuralne słowa…

Yureck
Yureck
21 dni temu
Reply to  Brusciak

Chodzenie bez masek (w pomieszczeniach i wśród tłumu) to zbrodnia.

Lol
Lol
21 dni temu
Reply to  Yureck

Stawiaj szubienice i wieszaj ludzi bez masek.
Chyba już za dużo sobie pozwalasz, zgredzie. Czas chyba się za ciebie wziąć i podać gdzie trzeba te twoje komentarze, niech się władza dobierze ci do skóry.

Yureck
Yureck
21 dni temu
Reply to  Lol

PiSssssssssss???? Już się boję.

Zazula
Zazula
21 dni temu
Reply to  Brusciak

Idąc tym tokiem myślenia, wszyscy lekarze to niewolnicy. Człowieku pomyśl, może ludzie wykształceni wiedzą, jak chronić się przed zakażeniem.

Kim
Kim
22 dni temu

Wczoraj i dziś te same liczby chyba wam coś się zawiesiło he

Mława
Mława
22 dni temu

I dzień jak codzień maseczki na brody!!!!

Yureck
Yureck
22 dni temu
Reply to  Mława

Jak to jest być takim przygłupem? Opowiesz nam?

Mława
Mława
21 dni temu
Reply to  Yureck

Przygłup to Cię zrobił

Łoś
Łoś
21 dni temu
Reply to  Yureck

już wszyscy wiedzą….

Yureck
Yureck
21 dni temu
Reply to  Łoś

🙂

Yureck
Yureck
21 dni temu
Reply to  Mława

Czyli nosisz, bo boisz się mandatu. Bohater!!!

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x