Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 6 lutegoksp Mława
Reklama

Uwaga, korekta danych!

Według skorygowanych przez Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 6 lutego br. godz. 10:30 mamy wykazanych w ostatniej dobie 18 nowe zakażenia i 1 przypadek śmiertelny z powodu chorób współistniejących. 503 osoby objęte są kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 92 testy, z czego 23 jest pozytywnych. 

W województwie mazowieckim odnotowano 986 przypadków zakażeń, 31 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 11 zgonów z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 5965, z powodu chorób współistniejących zmarło 211 osób, z powodu COVID-19 – 72

Podane poniżej dane opublikowane przez redakcję, widniały na stronie rządowej jeszcze o godz. 11:00.

Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 6 lutego br. godz. 10:30 mamy wykazanych w ostatniej dobie 40 nowe zakażenia i 2 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących. 505 osób objętych jest kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 104 testy, z czego 41 jest pozytywnych. 

W województwie mazowieckim odnotowano 965 przypadków zakażeń, 51 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 13 zgonów z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 6026, z powodu chorób współistniejących zmarło 301 osób, z powodu COVID-19 – 66.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 2 votes
Oceń artykuł
guest
16 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Korekta
Korekta
1 rok temu

Na stronach ministerstwa jest dzis wynik 18. Czemu nie potraficie prawidlowy skopiowac danych? Czekam na pilna korekte waszego artykulu!

Łoś
Łoś
1 rok temu

Powiat Mławski jest w czołówce w Polsce jeśli chodzi o ilość zachorowani na 10tys mieszkańców… Ponad dwa razy więcej niż w Warszawie. Nic dziwnego. Robiłem dziś zakupy i większość ludzi w sklepach z maskami na brodzie i cała masa bez maseczek. O personelu sklepów nie wspominając. Mława to jednak wiocha…moralna i intelektualna .

Brusciak
Brusciak
1 rok temu
Reply to  Łoś

Chodzenie w masce to niewolnictwo

Łoś
Łoś
1 rok temu
Reply to  Brusciak

Powiedzieć o tobie że jesteś głupi to jak by nic nie powiedzieć…. Jesteś ignorantem, egoistą i potencjalnym mordercą. To przez takich jat codziennie ludzie umierają setkami. Dzieci tracą rodziców a rodzice dzieci.. Przez takich jak ty….głoszących poglądy zasłyszane z wiadra. Twoja wolność chodzenia bez maseczki za cenę życia drugiej osoby. To dopiero trzeba być karłem moralnym.

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  Łoś

I tak oszczędnie się wypowiedziałeś. Na widok osób z maskami na brodach w sklepach cisną się naprawdę niecenzuralne słowa…

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Brusciak

Chodzenie bez masek (w pomieszczeniach i wśród tłumu) to zbrodnia.

Lol
Lol
1 rok temu
Reply to  Yureck

Stawiaj szubienice i wieszaj ludzi bez masek.
Chyba już za dużo sobie pozwalasz, zgredzie. Czas chyba się za ciebie wziąć i podać gdzie trzeba te twoje komentarze, niech się władza dobierze ci do skóry.

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Lol

PiSssssssssss???? Już się boję.

Zazula
Zazula
1 rok temu
Reply to  Brusciak

Idąc tym tokiem myślenia, wszyscy lekarze to niewolnicy. Człowieku pomyśl, może ludzie wykształceni wiedzą, jak chronić się przed zakażeniem.

Kim
Kim
1 rok temu

Wczoraj i dziś te same liczby chyba wam coś się zawiesiło he

Mława
Mława
1 rok temu

I dzień jak codzień maseczki na brody!!!!

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Jak to jest być takim przygłupem? Opowiesz nam?

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Yureck

Przygłup to Cię zrobił

Łoś
Łoś
1 rok temu
Reply to  Yureck

już wszyscy wiedzą….

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Łoś

🙂

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Czyli nosisz, bo boisz się mandatu. Bohater!!!

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x