Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W środku zimy, zupełnie nagi prosił o pieniądze


Pomimo zimy i mrozu, jeden z mieszkańców gminy Węgorzewo (warmińsko – mazurskie) zupełnie nago wybrał się do węgorzewskiego ośrodka prosić o finansowe wsparcie. Przerażone pracownice wezwały na pomoc policję. Ostatecznie 33-latek trafił pod opiekę lekarzy.


ksp Mława
Reklama

Do nietypowej interwencji policji doszło we wtorek (02.02.2021r.) około godziny 11:00 na terenie ośrodka pomocy w Węgorzewie. Z prośbą o finansowe wsparcie zjawił się tam 33-letni mieszkaniec gminy Węgorzewo. Wszystko przebiegło by normalnie, gdyby nie szokujące zachowanie interesanta. Mężczyzna zanim wszedł do ośrodka, rozebrał się do naga. Przerażone pracownice wezwały na pomoc policję. Na miejscu funkcjonariusze zastali wychodzącego z budynku mężczyznę ,,w stroju Adama”. Na polecenie policjantów 33-latek ubrał się w rzeczy, które wcześniej porozrzucał przed ośrodkiem. Funkcjonariusze na miejsce wezwali karetkę pogotowia i przekazali mieszkańca gminy Węgorzewo pod opiekę lekarską.

źródło: KPP Węgorzewo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x