Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Stare i nowe metody. Oszuści nie odpuszczają


Każdy sposób jest dobry, jeżeli jest skuteczny. Jak się okazuje oszuści nadal wykorzystują najróżniejsze metody, zarówno te sprawdzone i wielokrotnie wypróbowane jak i nowe, dostosowane do zmieniających się realiów naszego codziennego życia.


ksp Mława
Reklama

Jedna z naszych czytelniczek ostrzega przed ciągle wracającymi próbami oszustw na „dopłatę do paczki”.

– Dostałam wiadomość od oszustów. Pierwsza myśl jak dostałam wiadomość – kurde czy ja czegoś nie zamawiałam. Wiele osób czekających na paczkę przez brak czasu pewnie nie sprawdzi swojej paczuszki i wyślę. Może warto by przestrzec rodaków – pisze czytelniczka, ilustrując ostrzeżenie treścią otrzymanej wiadomości.

Tak więc przestrzegamy przed pochopną odpowiedzią na takie wezwania. Takie czynności mogą poważnie uszczuplić stan naszego konta Policja, również mławska 

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x