Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Lubimy sporty zimowe


Cykl zajęć w grupie 0a w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Mławie był poświęcony aktywności ruchowej zimą oraz rozumieniu jej znaczenia dla zdrowia i sprawności fizycznej człowieka.


Dzieci podczas zajęć poznały zimowe dyscypliny sportowe,  wykonały piękne prace plastyczno-techniczne „Łyżwy”, jak również uczestniczyły w zabawach ruchowych „Slalom narciarski ” i ” Rzut śnieżką do celu.” Podczas zajęć przypomnieliśmy sobie również zasady bezpiecznej zabawy na śniegu.

źródło: MPS nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x