Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W SP 7 ćwiczą myślenie wizualne


Podczas lekcji języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 7 prowadzona jest innowacja pedagogiczna  „Myślący zeszyt”, która polega na połączeniu oceniania kształtującego z myśleniem wizualnym. Celem oceniania kształtującego jest pomaganie uczniom w uczeniu się natomiast stosując myślenie wizualne pomagamy w zapamiętywaniu, skoncentrowaniu się, wyłapaniu najważniejszych informacji. Taki sposób prowadzenia lekcji wprowadza element zabawy, pomaga przedstawić trudne rzeczy w przystępny sposób i wspiera proces uczenia.


ksp Mława
Reklama

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x