Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Święta, święta i po świętach


Wczoraj pożegnaliśmy się ze stojącymi w sąsiedztwie ratusza świątecznymi dekoracjami. Zdemontowali je i odwieźli pracownicy MOSiR. Dla tych, którzy rzadziej zaglądają do kalendarza, to widomy znak, że powoli kończy się karnawał i zbliża okres Wielkiego Postu. Co prawda od postu dzieli nas jeszcze Tłusty Czwartek, który przypada w tym roku 11 lutego, ale potem już nieuchronnie 17 lutego czeka na nas Środa Popielcowa. W tym roku na święta Wielkanocne trzeba poczekać do 4 kwietnia.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Fakiba
Fakiba
1 rok temu

Piękne te drzewa na zdjęciu.
Cudownie zadbane, profesjonalnie, artystycznie poprzycinane gałęzie.
Tak, tak się powinno wszędzie robić.
Mława jest przyjacielem pszczół – a więc przycina najbardziej miododajne drzewa do samego pnia, a wiosną sadzi bratki i begonie.
Wokół handlowca stworzono piękną łąkę kwietną…

Mława jest wzorem do naśladowania dla innych małych i dużych miejscowości w niszczeniu otaczającej nas przyrody, w tworzeniu sprzyjających warunków dla smogu i dla ocieplenia klimatu.

Serdeczne pozdrowienia dla włodarzy miasta i dla bardzo profesjonalnej firmy AGROSAN, która to dba o całkowitym oddaniem o zieleń miejska i o czystość i porządek na na naszych ulicach.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x