Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Święta, święta i po świętach


Wczoraj pożegnaliśmy się ze stojącymi w sąsiedztwie ratusza świątecznymi dekoracjami. Zdemontowali je i odwieźli pracownicy MOSiR. Dla tych, którzy rzadziej zaglądają do kalendarza, to widomy znak, że powoli kończy się karnawał i zbliża okres Wielkiego Postu. Co prawda od postu dzieli nas jeszcze Tłusty Czwartek, który przypada w tym roku 11 lutego, ale potem już nieuchronnie 17 lutego czeka na nas Środa Popielcowa. W tym roku na święta Wielkanocne trzeba poczekać do 4 kwietnia.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Fakiba
Fakiba
25 dni temu

Piękne te drzewa na zdjęciu.
Cudownie zadbane, profesjonalnie, artystycznie poprzycinane gałęzie.
Tak, tak się powinno wszędzie robić.
Mława jest przyjacielem pszczół – a więc przycina najbardziej miododajne drzewa do samego pnia, a wiosną sadzi bratki i begonie.
Wokół handlowca stworzono piękną łąkę kwietną…

Mława jest wzorem do naśladowania dla innych małych i dużych miejscowości w niszczeniu otaczającej nas przyrody, w tworzeniu sprzyjających warunków dla smogu i dla ocieplenia klimatu.

Serdeczne pozdrowienia dla włodarzy miasta i dla bardzo profesjonalnej firmy AGROSAN, która to dba o całkowitym oddaniem o zieleń miejska i o czystość i porządek na na naszych ulicach.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x