Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Garlino. Kobieta ranna przy ścince drzew


fot. ilustracyjne


ksp Mława
Reklama

59-letnia kobieta został ranna podczas prac związanych z wycinką drzew w Garlinie (gm. Szydłowo). Do zdarzenia doszło w poniedziałek 1 lutego około południa.

Na miejsce wypadku zostali wezwani strażacy i służby medyczne. Okazało się, że podczas prac związanych z wycinką drzew zerwała się stalowa lina i zraniła kobietę w nogę. Poszkodowana na pewien czas straciła przytomność. Ostatecznie zespół ratownictwa medycznego przewiózł poszkodowaną do mławskiego szpitala.

red.  

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x