Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar Audi na przebudowywanej „siódemce”


Przebudowywana trasa S7 w okolicach Mławy, choć jeszcze nie otwarta, to już doczekała się pierwszego zdarzenia drogowego. Wczoraj (1 lutego) rano na wylocie w stronę Przasnysza i Ciechanowa zapalił się samochód osobowy marki Audi A6. Pojazdem jechał tylko kierowca, który o własnych siłach opuścił pojazd i choć doznał poparzeń, to jednak odmówił odtransportowania do szpitala. Akcję gaśniczą prowadziły dwa zastępy PSP Mława. Straty wyszacowano na 10 tys. zł.


ksp Mława
Reklama

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x