Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 2 lutego


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 2 lutego br. godz. 10:30 mamy wykazanych w ostatniej dobie 6 nowych zakażeń i brak przypadków śmiertelnych. 593 osób objętych jest kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 33 testy, z czego 8 jest pozytywnych. 


ksp Mława
Reklama

W województwie mazowieckim odnotowano 586 przypadków zakażeń, 38 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących i 6 zgonów z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 4326, z powodu chorób współistniejących zmarło 213 osób, z powodu COVID-19 – 40.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
17 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Yureck
Yureck
1 rok temu

Nie leczyć dzbanów ukaranych mandatem za brak maseczek w sklepach!

bankier
bankier
1 rok temu

Kiedy budowa tunelu. Zamknąć Dworzec kolejowy albo otworzyć toalety bezpłatne .

Kibel
Kibel
1 rok temu
Reply to  bankier

koleś masz aż taka sraczkę ze wszędzie piszesz o toaletach ?

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu

Tak się zastanawiam, czy długo jeszcze potrwa stan, w którym obywatele masowo ignorować będą normy sanitarne odpowiednie do okoliczności, w których się znaleźliśmy. Kiedy zrozumiemy, że nasze nieodpowiedzialne działania są przyczyną tragedii. Co więcej, sami możemy doświadczyć traumy, bo stracimy kogoś bliskiego. Tak łatwo zapobiegać, tak trudno leczyć, nieprawdaż?

Natalia
Natalia
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Masowo to będą umierać po szczepionce,ktora jest w fazie badan do2023,i dopuszczona awaryjnie.Zmarly już 4 osoby po zaszczepieniu,a ponad 800 powikłań.Osoby może i schorowane,ale gdyby sie nie szczepily,mogly by żyć.Ludzie powinni myśleć logicznie.

Polka
Polka
1 rok temu
Reply to  Natalia

Weź na kilkadziesiąt milionów 4 zgony nie wiadomo.od czego bo nie ma jasno powiedziane ze po szczepieniu ale niebezpieczną ta szczepionka… A te skutki uboczne ból głowy czy ręki masakra jak to przeżyć… Ale na takie mało.rozgarniete osoby jak ty nie zadziała nie szczczep.sie… więcej dla innych…

Adam
Adam
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Coraz mniej jest zakażeń,za to przybywa zgonów po szczepionce.

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  Adam

Nie wiem, skąd te dane. Ja jeszcze żyję po szczepieniu. A obawy? Tak. A któż ich nie ma? Oczywiście, że się obawiałem. Natomiast bilans zysków i strat jest następujący: w przypadku zakażenia jest raczej na pewno po mnie. Po szczepieniu raczej na pewno być może przeżyję. Może Qwer doda coś jeszcze? Bo ręce opadają…

Adam
Adam
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Człowieku wszędzie piszą i w radio mówili,ze zmarły 4 osoby po szczepionce,a ponad 800 powikłań.Z covidem jest tak jak z grypą,nie każdy zachoruje,jedni przechodzą łagodnie,inni ciężko,jeszcze inni umierają.Co do szczepionek,nie ufam ich skuteczności.Mam przewlekla chorobę,wiec wolę nie ryzykować.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

O debi…. Masakra

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

I potem takie coś głosuje na PiSsssss…

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Yureck

Chyba Ty…. Idio…

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Ty na pewno. Pisiorze. Taki dzban tylko na Jarka i kota jego głosuje ament.

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Zmień nicka na „Dzban”, ” Deratyzator” albo „Szambonurek”. Obrażasz nasze piękne miasto i jego mieszkańców. Chyba, żeś spod Stupska. A to przepraszam.

Jogusia
Jogusia
1 rok temu
Reply to  Yureck

Czego się czepiasz Stupska i okolic?Co masz do ludzi z tych okolic?Siedź w tej zakichanej Mławie i nie obrażaj innych,bo w Mławie mieszka większa połowa ludzi ze wsi,co im słoma z butów wystaje.A udają wielkich mieszczan.Ludzie mieszkający na wsi mają więcej kultury niż ci z miasta.Bo Ty ani rozumu,ani kultury nie masz.

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Jogusia

Twój kolega „Mława” ma za to kultury i rozumu pod dostatkiem, co nie?

Mławianka
Mławianka
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Ja też żyje a już dwie miałam 🙂 skutek uboczny ból ręki cholera nie wiem jak ja przeżyłam

17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x