Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kiedy wystawić odpady wielkogabarytowe?


Wkrótce rozpocznie się kolejna zbiórka mobilna odpadów wielkogabarytowych od mieszkańców Miasta Mława. W ramach zbiórki mobilnej od właścicieli nieruchomości zamieszkałych zostaną odebrane meble i inne odpady wielkogabarytowe (zniszczone, bezużyteczne meble, przedmioty gospodarstwa domowego) oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (tylko kompletny!). Zbiórka z budynków wielolokalowych odbędzie się w okresie od 8 do 12 lutego br., zgodnie z harmonogramem zamieszczonym poniżej.


ksp Mława
Reklama

Urząd miasta prosi o przygotowanie odpadów i wystawienie ich w miejscach zbierania odpadów w dniu odbioru określonym w harmonogramie, rano przed godziną 7:00. Odpady objęte zbiórką z budynków jednorodzinnych będą odbierane w okresie od 15 lutego do 4 marca br. włącznie, zgodnie z harmonogramem zamieszczonym poniżej. Odpady z budynków jednorodzinnych należy przygotować do odbioru i wystawić przed posesję w dniu odbioru, przed godziną 7:00.

Uwaga! Miasto zastrzega, że w ramach zbiórki mobilnej nie będą odbierane żadne inne frakcje odpadów! I prosi o nie wystawianie do odbioru opon, odpadów remontowo – budowlanych (np. sanitariatów) itp.

Następna zbiórka mobilna mebli i innych odpadów wielkogabarytowych oraz sprzętu elektrycznego i elektronicznego bezpośrednio z nieruchomości planowana jest w II półroczu 2021 roku. Poza terminami zbiórki mobilnej te frakcje wysegregowanych odpadów właściciel nieruchomości może przekazać bezpłatnie, w ramach opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi wnoszonej na rzecz Miasta Mława do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych dostępnego pod adresem: Uniszki Cegielnia 32A, 06 -513 Wieczfnia Kościelna w dni robocze od 8:00 do 16:00 oraz w soboty (z wyjątkiem świąt) w godzinach 8:00 – 12:00. Przed przyjęciem odpadów w PSZOK prowadzona jest weryfikacja pochodzenia odpadów – właściciel nieruchomości winien posiadać ze sobą dokument tożsamości (dowód osobisty) oraz dowód uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi (potwierdzenie wniesienia opłaty, aktualne naliczenie czynszu/opłat eksploatacyjnych od Spółdzielni/zarządcy budynku wielolokalowego lub zaświadczenie od zarządcy potwierdzające uiszczanie opłaty).

Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych od mieszkańców Miasta Mława na I półrocze 2021 r. – budynki jednorodzinne_0

Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych od mieszkańców Miasta Mława na I półrocze 2021 r. – budynki wielolokalowe

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x