Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kamery monitoringu przy tężni i placu zabaw na Wólce


Miasto Mława wykonało monitoring wizyjny minitężni solankowej oraz placu zabaw przy ul. Dworcowej. Obraz zapisują trzy kamery kopułowe w wersji antywandalowej wyposażone w promienniki podczerwieni posadowione na słupach teletechnicznych.


ksp Mława
Reklama

Jedna z kamer obejmuje swoim zasięgiem teren minitężni, natomiast dwie – plac zabaw. Zarejestrowany nimi obraz będzie pomocny w sytuacjach, gdy stanie się konieczne poszukiwanie sprawców ewentualnych aktów wandalizmu na wspomnianych obiektach. Mamy jednak nadzieję, że do takich incydentów nie będzie dochodziło, natomiast kamery sprawdzą się jako dobry środek zapobiegawczy.

Koszt, jaki miasto poniosło w związku z zakupem i instalacją kamer oraz infrastruktury towarzyszącej, wyniósł 14 614,86 zł.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mlawiaczka
Mlawiaczka
1 rok temu

Witam dostalam mandat przy tak zwanym okrąglaku od straży miejskiej byłam wyjaśnić że tam dzień w dzień stoją sznury aut źle zapakowanych ale strażnik powiedział tak cytuję to pani robi zdjęcia i nam wysyła to nas pani wyręczy ! Taka straż miejską mamy w Mławie absurd panie komendancie wsiada pan w auto i zobaczy sam że dzień w dzień stoi tam około 20aut weźcie się do roboty przy okrąglaku są kamery to z kamer robią jak im czapka stoi bo sąsiadka stała wcześniej i nie dostała więc wszystkim to wszystkim a nie jak czapka stoi panie komendancie wielkiej straży wiejskiej!

Radek
Radek
1 rok temu

No i straż będzie zdjęcia źle zaparkowanych aut robić i mandaty wysłać, no na tyle te kamery w Mławie się przydają

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x