Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przedszkolaki świętowały z  Kubusiem Puchatkiem


Swoje święto w Przedszkolu Samorządowym Nr 3 obchodził Kubuś Puchatek. W grupie Biedronki było to ogromne święto. Dzieci dowiedziały się skąd się wziął dzisiejszy bohater, oraz przypomniały sobie jego przyjaciół. Zabawy matematyczne, plastyczne oraz sportowe z przyjacielem dzieci to dla Biedronek przyjemność. Słodki miodek natomiast osłodził cały wysiłek. Dzieci wesoło się bawiły, ale też wiele nauczyły.


źródło i fot. MPS nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x