Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 31 stycznia


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 31 stycznia br. godz. 10:30 mamy wykazanych w ostatniej dobie 13 nowych zakażenia i brak przypadków śmiertelnych. 618 osób objętych jest kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 55 testów, z czego 14 jest pozytywne. 


W województwie mazowieckim odnotowano 765 przypadków zakażeń, 19 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących i 14 zgonów z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 4706, z powodu chorób współistniejących zmarło 71 osób, z powodu COVID-19 – 27.

 

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x