Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

AKTUALIZACJA. Wyszła z domu i nie wróciła. Policja poszukuje zaginionej 40-latki


Płońska policja poszukuje 40-letniej Anny Strzelec zam. Mała Wieś, gm. Raciąż, pow. płoński. Kobieta w nocy z 26 na 27 stycznia br. wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła.


40-letnia Anna Strzelec zam. Mała Wieś gm. Raciąż pow. płoński wyszła z domu, w którym zamieszkuje wraz z rodzicami, w nocy z 26 na 27 stycznia br., nie mówiąc nikomu dokąd się udaje. Bliscy zauważyli jej zniknięcie około godz. 1:00. Do chwili obecnej kobieta nie powróciła do swojego miejsca zamieszkania, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną.

Zaginiona ma ok. 160 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała (lekka nadwaga), ma ciemno blond włosy do ramion i niebieskie oczy. W chwili wyjścia z miejsca zamieszkania ubrana była prawdopodobnie w szarą kurtkę do kolan, czarne dresowe spodnie, czarne kozaki i szarą czapkę z białym pomponem.

W związku z tym, iż prowadzone do chwili obecnej poszukiwania nie doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, Komenda Powiatowa Policji w Płońsku zwraca się z uprzejmą prośbą do osób i instytucji posiadających informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Anny Strzelec o kontakt telefoniczny pod podane niżej numery:
1. Oficer dyżurny KPP w Płońsku 47 703 35 00 lub 47 703 35 50,
2. Zespół ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób KPP w Płońsku 47 703 35 85
3. Policja w całym kraju 997 lub 112 (z telefonu komórkowego)

Informację można przesłać również drogą mailową na adres: kppplonsk@ra.policja.gov.pl

AKTUALIZACJA 29.01.2021 r., godz. 16:00

Płońscy policjanci odwołują poszukiwania za Anną Strzelec. 40-latkę około godz. 14:00, na skraju lasu niedaleko Bielan gm. Raciąż, znalazł mieszkaniec pobliskiej miejscowości. Kobieta była kompletnie wyziębiona i miała mokrą odzież. Skierowani na miejsce funkcjonariusze udzielili jej pomocy przedmedycznej i okryli swoimi kurtkami. Została przewieziona karetką pogotowia do szpitala. 

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x