Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Usiłowanie kradzieży u jubilera. Policja szuka sprawców i apeluje do świadków


Policja szuka sprawców wczorajszej próby usiłowania kradzieży wyrobów jubilerskich w centrum miasta. Apeluje też do ewentualnych do świadków zdarzenia o przekazywanie informacji w tej sprawie.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Wszystkich szczegółów zdarzenia nadal Policja nie ujawnia, ze względu na trwające nadal czynności. Jest jednak kilka nowych informacji.

– Sprawców było dwóch. Do kradzieży nie doszło ze względu na postawę właściciela. W celu ustalenia sprawców Policja użyła psa tropiącego, a także zabezpieczyła nagranie z monitoringu. Prosimy również świadków posiadających wiedzę o zdarzeniu o kontakt z mławską komendą – mówi asp. Aneta Prusik z KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kit
Kit
28 dni temu

A czy milicja prowadzi śledztwo w sprawie każdej próby złego zaparkowania albo próby przejścia nie po pasach? Nic nie skradziono to niech wezmą się za coś pożytecznego np kontrolowanie noszenia masek w marketach. Dziś po południu będę w kauflandzie i zobaczę czy wioska nosi maski jeśli nie dzwonię na milicje niech lepią mandaty.

Ziomowy niedźwiedź
Ziomowy niedźwiedź
27 dni temu
Reply to  Kit

Na D…sobie załóż ta maseczke

bodo
bodo
11 dni temu
Reply to  Kit

masz rację jeszcze tak głupawego społeczeństwa jak jest tu nie widziałem jestem w mławie 2 razy w tygodniu i to prawda cham to cham z dziada pradziada

Waldi
Waldi
28 dni temu

Nic nie ukradli więc po co angażować siły i środki finansowe. Lepiej niech policja przejdzie się pieszo i wystawi mandaty za złe parkowanie.

Struz
Struz
28 dni temu
Reply to  Waldi

A niech i złapie bo nieroby dorabiają się na czyjejś krzywdzie a nie pracując lewusy pasożyty a kto pisze take głupoty widać jaki jest spracowany i popiera krzywdę innych brak kompetencji i wychowania się kłania

FLOYG b.gorge
FLOYG b.gorge
26 dni temu
Reply to  Struz

Jeśli ojciec ciężką pracą wyłudzajądz VAT i robiąc szemrane interesy w oczach syna jest bohaterem ale ten sam ojciec pracując na lini w LG i zarabiając lichi grosz jest już przegrywem . Co ma zrobić syn tego z LG Więc syn idzie po złoto dla zuchwałych. Ciężką pracą ludzie się bogacą . Tak to fakt i zarazem mit.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x