Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Usiłowanie kradzieży u jubilera. Policja szuka sprawców i apeluje do świadków


Policja szuka sprawców wczorajszej próby usiłowania kradzieży wyrobów jubilerskich w centrum miasta. Apeluje też do ewentualnych do świadków zdarzenia o przekazywanie informacji w tej sprawie.


Wszystkich szczegółów zdarzenia nadal Policja nie ujawnia, ze względu na trwające nadal czynności. Jest jednak kilka nowych informacji.

– Sprawców było dwóch. Do kradzieży nie doszło ze względu na postawę właściciela. W celu ustalenia sprawców Policja użyła psa tropiącego, a także zabezpieczyła nagranie z monitoringu. Prosimy również świadków posiadających wiedzę o zdarzeniu o kontakt z mławską komendą – mówi asp. Aneta Prusik z KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kit
Kit
2 lata temu

A czy milicja prowadzi śledztwo w sprawie każdej próby złego zaparkowania albo próby przejścia nie po pasach? Nic nie skradziono to niech wezmą się za coś pożytecznego np kontrolowanie noszenia masek w marketach. Dziś po południu będę w kauflandzie i zobaczę czy wioska nosi maski jeśli nie dzwonię na milicje niech lepią mandaty.

Ziomowy niedźwiedź
Ziomowy niedźwiedź
2 lata temu
Reply to  Kit

Na D…sobie załóż ta maseczke

bodo
bodo
2 lata temu
Reply to  Kit

masz rację jeszcze tak głupawego społeczeństwa jak jest tu nie widziałem jestem w mławie 2 razy w tygodniu i to prawda cham to cham z dziada pradziada

Waldi
Waldi
2 lata temu

Nic nie ukradli więc po co angażować siły i środki finansowe. Lepiej niech policja przejdzie się pieszo i wystawi mandaty za złe parkowanie.

Struz
Struz
2 lata temu
Reply to  Waldi

A niech i złapie bo nieroby dorabiają się na czyjejś krzywdzie a nie pracując lewusy pasożyty a kto pisze take głupoty widać jaki jest spracowany i popiera krzywdę innych brak kompetencji i wychowania się kłania

FLOYG b.gorge
FLOYG b.gorge
2 lata temu
Reply to  Struz

Jeśli ojciec ciężką pracą wyłudzajądz VAT i robiąc szemrane interesy w oczach syna jest bohaterem ale ten sam ojciec pracując na lini w LG i zarabiając lichi grosz jest już przegrywem . Co ma zrobić syn tego z LG Więc syn idzie po złoto dla zuchwałych. Ciężką pracą ludzie się bogacą . Tak to fakt i zarazem mit.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x