Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Jadłodzielnia powstanie też w Mławie?


Ta popularna w wielu miastach forma dzielenia się żywnością ma szansę zaistnieć też w Mławie. Jedna z mieszkanek rozpoczęła właśnie zrzutkę internetową na zakup zewnętrznej lodówki. W najbliższym sąsiedztwie Mławy jadłodzielnie funkcjonują np. w Przasnyszu i Płońsku.


– Wesprzyjmy osoby potrzebujące dzieląc się swoim posiłkiem. Zbierzmy na lodówkę zewnętrzna ,którą będziemy mogli postawić w Mławie. Należy też zabezpieczyć ją przed warunkami atmosferycznymi –  czytamy zachętę na stronie zrzutka.pl. Ten apel wsparty jest cytatem Jana Pawła II.

Również urząd miasta zachęca na swoim profilu facebookowym do włączenia się w akcję zainicjowaną przez mieszkankę naszego miasta i podaje link do zrzutki. Znajdziesz go TUTAJ 

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
patriota
patriota
1 rok temu

Roszczeniowcy do roboty a nie jeszcze ich dokarmiać .

ESka
ESka
1 rok temu
Reply to  patriota

Tu nie chodzi tylko o bezdomnych ale o to żeby nie marnować jedzenia. Zostało coś Ci z świat albo wyjeżdżasz to zaniesiesz tu i postawisz. Wszyscy skorzystają

Kazimierz
Kazimierz
1 rok temu

Popieram ten pomysł. Nadwyżka konsumpcyjna zamiast do kosza to dla ludzi potrzebujących żywności. A jest tego co nie miara w tak dużym mieście jak Mława. Odrobinę pomysłu a jaki piękny czyn ,dający ludziom nadzieję na przetrwanie.

Ktoś
Ktoś
1 rok temu

Urząd sam powinien taką lodówkę zakupić

Uszko
Uszko
1 rok temu
Reply to  Ktoś

Ponoć ktoś wystosował pismo do UM w sprawie takiej akcji ale nic nie wiadomo co dalej

Ktoś
Ktoś
1 rok temu
Reply to  Uszko

Pismo wpadło do studni bez dna

Marek
Marek
1 rok temu
Reply to  Ktoś

Najsampierw swoi, potem podatki, na końcu plebs. Podnieść podatki, czynsze, opłaty za śmieci i wodę, utworzyć nowy podatek od wypłaty odszkodowań przez UM. Dotrudnić urzędników. Czy 100, czy 200 urzędników, to już wszystko jedno….

Ewka
Ewka
1 rok temu
Reply to  Ktoś

To nie urząd kupi -lecz ty , gdy zapłacisz jeszcze wyższy podatek

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x