Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pamiętali o Dniu Babci i Dziadka


Święto Babci i Dziadka to szczególny i radosny dzień. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków. Dzieci z grup 5-cio i 6-cio latków Szkoły Podstawowej nr 7 wykonały piękne laurki i dyplomy, aby w szczególny sposób okazać Babciom i Dziadkom szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i wspaniałe zabawy. Kochanym Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, radości i samych pięknych chwil.


„Babciu, Dziadku coś Wam dam.
Jedno serce tylko mam.
A w tym sercu róży kwiat.
Babciu, Dziadku, żyj sto lat!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x