Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bałwanek z antypisowskim transparentem


W centrum Suwałk pojawił się śniegowy bałwanek. O tej porze roku to nic niezwykłego, jednak tym obiektem zainteresowała się nie tylko Straż Miejska, ale i Policja. Bałwanek bowiem miał dołączony transparent z antypisowskim hasłem.


Jak podaje suwalskie Radio 5., po jednej z zimowych nocy, na Placu Marii Konopnickiej w centrum Suwałk stanął bałwanek z transparentem. Nie wiadomo, kto go ulepił. Transparent z antypisowskim hasłem usunęła Straż Miejska, która powiadomiła również Policję. Ta wszczęła postępowanie o wykroczenie, ale będzie miała trudne zadanie, bo bałwanek miał się już sam rozpaść.

Grzegorz Kosiński, Komendant Straży Miejskiej w Suwałkach, w wypowiedzi dla Radia 5. wyjaśniał, że „publiczny plac to nie miejsce na takie samowolne konstrukcje z transparentami, stąd reakcja strażników”. Komendant nie chciał też sprecyzować, jak brzmiało hasło na transparencie.

źródło: Radio 5. Suwałki

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
OdwróconY
OdwróconY
2 lata temu

Jak widać tylko bałwany tylko trzymają takie transparenty…

pinokio
pinokio
2 lata temu
Reply to  OdwróconY

Jak widać, już nawet bałwany poznały się na PIS, a do niektórych ludzi jeszcze prawda nie dociera.

zenk
zenk
2 lata temu

Może o „j*** PiS”?

snowman
snowman
2 lata temu

Do kreatywnych świat należy… Inspirujące 😉

Fakiba
Fakiba
2 lata temu

Przecież to proste: miało tylko 8 gwiazdek ze spacją po pierwszych 5-ciu.

Jacy wszyscy robią się nadgorliwi, żeby tylko przypodobać się PIS-owi, żeby tylko ich pogłaskano po główkach lub dano cukiereczka. Jakież to żałosne zajmować się takimi bzdetami i marnować pieniądze publiczne (czyli nasze) na czyjeś podlizywanie się rządzącym.
Zamknąć bałwanka na 48 godzin , zrobić przesłuchanie… zmięknie i wszystko wyśpiewa.

Zazula
Zazula
2 lata temu
Reply to  Fakiba

Już wiedzą za co się podlizują, stołki, bezkarność. Jak za komuny -mierny, ale wierny. A bałwanka żal. Posiedzi bałwanek w areszcie, to się łzami zaleje.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x