Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Babciu, dziadku, kochamy was!


„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia przesyłamy. Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”. Babcia i dziadek każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem i wszystkim, co dobre. Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej nr 2 wykonały dla swoich babć i dziadków piękne laurki. Ze względu na sytuację epidemiologiczną wnuki nie mogą ich gościć w szkole. Przygotowują jednak niespodziankę. Wszystkim babciom i dziadkom przesyłamy gorące pozdrowienia.


źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x