Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 20 stycznia


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 21 stycznia br. godz. 10:00 mamy wykazanych w ostatniej dobie 4 nowe zakażenia i 1przypadek śmiertelny z powodu chorób współistniejących. 438 osób objętych jest kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 76 testów, z czego 4 są pozytywne. 


W województwie mazowieckim odnotowano 874 przypadków zakażeń, 56 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 7 zgonów z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 7152, z powodu chorób współistniejących zmarło 338 osób, z powodu COVID-19 – 81.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
16 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
1 rok temu

Umierają na raka płuc,choruja na astmę,ale mają oczywiście covid.Bo innej choroby teraz nie ma.Chory rząd,i połowa ludzi też,mozgi wyprane i klapki na oczach i wszędzie covid,covid.

Mławianka
Mławianka
1 rok temu
Reply to  Ola

Widać jeszcze nikt ci bliski nie umarł i ciebie to nie dopadło…

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Mławianka

Tobie umarł i nie miał innych chorób tylko covid tak?

Mirosław.
Mirosław.
1 rok temu
Reply to  Mława

Nie dyskutuj z tą kobietą bo ona jest tak samo przesiąknięta jak wszyscy z rządu. Zakażeń coraz mniej w całej Polsce. Powinniśmy już dawno być w żółtej strefie zgodnie z obietnicami z listopada ubiegłego roku. Zbliżamy się coraz to gorszych zakazów, bo tak robi Unia. Niemcy i inne państwa. Współczuję z całego serca ludziom którzy mają swoje biznesy. Restauracje, puby, sklepy odzieżowe, siłownię etc. Z czego tu żyć, za co spłacić kredyt, czynsz, dać do ZUS, US, pracownikowi i mieć dla siebie. Szczere współczucia. Nawet taki człowiek nie ma prawa do odszkodowania, bo nie ma stanu wyjątkowego. Mam nadzieję, że przy kolejnych wyborach ludzie pomyślą co zrobił dla nich obecny rząd i do czego doprowadził. Jeśli wszyscy Polacy nie stawimy temu czoła czeka nas ogromną bieda. Firma Pfizer ograniczyła dostawy dobrodziejstwa, a nasz rząd nie robi nic. Oznacza to tylko, że działamy pod wpływem korporacji. Jak oni każą tak my musimy. Mamy dość tych masek zakazów, nakazów. Ciekaw jestem jakby Pan Niedzielski powiedział, że Pan Simon zbadał i wirus jest najgorszy od 50 cm od ziemi i kazał by polakom się czołgać to byśmy tak robili? Co nam każą to ten lud robi, każą założyć kaganiec, zakładamy, każą zamknąć nasze biznesy – zamykamy. Nie zadajemy pytań, dlaczego, po co, jaki sens, jaką korzyść tylko słuchamy. Durny naród. Zrobili z większości idiotow. Na szczęście już dawno zdjąłem ta maskę i czuje się wyśmienicie. Zauważyłem, iż w sklepach nawet już obsługa nie zwraca uwagi za brak maski, czy godzin dla seniora bo też mają dość.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Mirosław.

I prawidłowo to jest podjeście szacuneczek. Pozdrawiam

Ola
Ola
1 rok temu
Reply to  Mławianka

Zmarło mi dużo bliskich osób,nie na covida lecz na inne ciężkie choroby.Dwa lata temu na grype zmarł kuzyn i dwie ciotki.Przeszlam już covida i żyje.Bo nie tylko covid istnieje.

Fifi
Fifi
1 rok temu
Reply to  Mławianka

A Tobie nikt wcześniej nie umarł i nie chorował,tylko akurat teraz tylko na covid umierają i choruja.Paranoja.

lusia
lusia
1 rok temu
Reply to  Ola

niestety to prawda… bliska mi osoba chorowała na astme i niestety zmarła…. a zgadnijcie co jej dopisali jako przyczyne zgonu

Marcin
Marcin
1 rok temu

Zamknąć dworzec PKP. Otworzyć basen i słownie.

Mława
Mława
1 rok temu

Strasznie jest niebezpiecznie teraz poprawione statystyki od razu widać że jest tragicznie 1,66 na 10000 jak żyć dalej panie premierze….

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Twój premier. Może ci odpowie.

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Twój premier Pisowcu. Może się odezwie.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Yureck

A czy ja pisowiec?? Chory jesteś? Takie bezmózgi jak Ty głosują na nich i słuchają ich głupot. Bój się wiruska dalej

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Pissssss bi łif ju

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Yureck

Chory jesteś nawet nie potrafisz odpisać sieroto…

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Taki dzban jak ty tylko only na Peace może głosować.

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x