Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zobacz terminy zapisów do przedszkoli i klas pierwszych


To ważna informacja dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i pierwszoklasistów. Znane są już terminy, w jakich będziemy mogli zapisać nasze pociechy do przedszkola lub klasy pierwszej. Terminarz dotyczy publicznych przedszkoli i szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Mława.


Wiadomo już, że zapisy do przedszkoli rozpoczną się 8 lutego br. i potrwają do 28 lutego. Do 13 marca komisja rekrutacyjna poda do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych. Przewidziany tu został również termin postępowania uzupełniającego, które rozpocznie się 24 maja i potrwa do 6 czerwca.

 W przypadku szkół podstawowych zapisy rozpoczną się 29 marca br., a zakończą 11 kwietnia. Do 26 kwietnia komisja rekrutacyjna poda do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych. Tu również został przewidziany termin na nabór dodatkowy, który rozpocznie się 24 maja i potrwa do 6 czerwca.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x