Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zmarł  asp. Paweł Nowakowski


W minioną sobotę w szpitalu MSWiA w Warszawie po ciężkiej chorobie zmarł asp. Paweł Nowakowski, funkcjonariusz mławskiej komendy policji. Taka informacja wraz z kondolencjami dla rodziny ukazała się na stronie KPP w Mławie.


– Rodzinie i przyjaciołom składamy wyrazy głębokiego współczucia. Paweł był nie tylko doskonałym, doświadczonym policjantem, ale także pełnym cierpliwości i wyrozumiałości, wspaniałym kolegą – czytamy w zamieszczonym wpisie.

44-letni asp. Paweł Nowakowski służył w Policji od ponad 20 lat, przez ostatnich 10 lat służbę pełnił w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Mławie. Był odznaczony brązowym medalem „Zasłużony Policjant”.  

– Troska o bezpieczeństwo na drodze to było to, w co Paweł angażował się całym sercem. Pomagał w nagłaśnianiu problemów, związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego na stronach internetowych mławskiej Policji. Angażował się w działania profilaktyczne. Był także wielokrotnie nagradzany, w tym za uratowanie życie 20-letniemu kierowcy, ofierze wypadku drogowego. Jak wtedy mówił, prawdziwą nagrodą była dla niego wdzięczność rodziców uratowanego chłopaka. Jego doświadczenie, spokój i opanowanie było dla nas wzorem i nieocenionym wsparciem. Cześć Jego pamięci! – dodają mławscy policjanci.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]