Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 18 stycznia


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 18 stycznia br. godz. 10:00 mamy wykazanych w ostatniej dobie 5 nowych zakażeń i brak przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i COVID-19. 


W województwie mazowieckim odnotowano 475  przypadków zakażeń, 11 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i brak  zgonów z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 3271, z powodu chorób współistniejących zmarło 41 osób, z powodu COVID-19 – 11.

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
19 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
wml
wml
2 lata temu

Bardzo dobrze jechać z tym Giuseppe przecież to idio.. Jakich mało. I co Giuseppe już nie piszesz że zmieniłem nick bara..?

Łoś
Łoś
2 lata temu
Reply to  wml

Widać że jesteś z Mławy. Bo słoma z butów ci wychodzi garściami.

Giuseppe
Giuseppe
2 lata temu

Nie ma co. Wirus ma się dobrze. Statystyki są mocno niedoszacowane. Najłatwiej zarazić się w sklepie. Społeczeństwo nie stosuje się do obowiązku zasłaniania ust i nosa. Skutkiem tego umierają ludzie młodzi. Coraz młodsi. Jaj mawiała moja babcia: ” I Nieboja wilki zjadły”. Takich pseudoodważnych należy dotkliwe karać. Czas pouczeń przeszedł do historii. Służby coraz bardziej stanowczo reagują zwłaszcza, że na Covid niedawno zmarł pracujący w nich człowiek. Jest to walka z głupotą, ale coraz bardziej efektywna.

Greta
Greta
2 lata temu
Reply to  Giuseppe

Dobrze pan napisał,najlatwiej zarazić się w sklepie,gdzie ciągle tłumy ludzi.To dlaczego starsze dzieci i młodzież do szkół nie mogą chodzić?Tylko tkwią w tej (nie)zdalnej nauce.Chodza tylko młodsze dzieci,gdzie od zawsze wiadomo,ze maluchy wszystkie zarazki przenoszą.A supermarkety codziennie pełne ludzi,i dzieci też z rodzicami.Koscioly też pękają w szwach,dzieci też tam są,bo mają spotkania do komunii.Gdzie tu logika.

Ola
Ola
2 lata temu
Reply to  Greta

Zakupy trzeba robić bo to podstawa,a dzieci też normalnie do szkoły powinny chodzić,skoro dzieci z rodzicami chodzą do sklepów,nauczyciele też to bez przesady,ze zaraz w szkole się zaraza.

Giuseppe
Giuseppe
2 lata temu
Reply to  Greta

Zupełnie się pogubiłem w logice Rządu. A w zasadzie jej braku.

mławianka
mławianka
2 lata temu
Reply to  Giuseppe

Logika rządu jest żadna. Rząd tak polski jak też i inne działają po omacku. Dodatkowo, nasz rząd ma tak samo” świetnych” prawników jak nasz burmistrz i łamie prawo nagminnie (rząd).

Kim
Kim
2 lata temu
Reply to  Greta

Dokładnie gdzie w marketach jest dezynfekcja wózków . Pozamykaliscie polskie rodzinne biznesy i niszczycie ludzi za to zagraniczny biznes w Polsce ma się dobrze

Kali
Kali
2 lata temu
Reply to  Giuseppe

Nic nie pisze,ze policjant zmarł na covid,walczyl z ciężką chorobą a takich chorób jest mnóstwo i gorszych od covida.Ludzie zawsze mówią co chcą.

Giuseppe
Giuseppe
2 lata temu
Reply to  Kali

Kali. Idź spać. Nie wiem na co zmarł ten konkretny policjant. Miałem na myśli śmierć policjanta z KSP.

Karoo
Karoo
2 lata temu
Reply to  Giuseppe

I po co opowiadasz takie bzdury? Za to co napisałeś rodzina powinna Cię posadzić, że siejesz wśród ludzi kłamstwo. Policjant który zmarł, nie był chory na covid. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś dowie się kim jesteś i dostaniesz w mazak za wypisywanie takich głupot. Idioto jesteś skończony, a Twoje życie to jeden wielki wirus. Ty jesteś wirus od urodzenia i wrzód na dupie.

Giuseppe
Giuseppe
2 lata temu
Reply to  Karoo

Gdzie, Tłum.ku, napisałem, że policjant??? Gdzie?!

Mikos
Mikos
2 lata temu
Reply to  Giuseppe

Ja się zastanawiam czy Ty nie masz już człowieku dość? Czy tak naprawdę ten pusty głupi łeb Ci przesiąkł ta korona, że nic poza tym nie widzisz? Skoro w sklepie najłatwiej się zarazić to po co w ogóle do niego chodzisz? Zamknij się w domu, wyłącz tv, jedz gówno spod siebie i zyj. Na szczęście większość ludzi już przejrzała na oczy i wiedzą co to covid. Z chęcią bym Ci za te wpisy przyjebał w łeb.

Giuseppe
Giuseppe
2 lata temu
Reply to  Mikos

Chamstwem dorównujesz „Mlawie”. Teraz weź się skup: takie groźby są karalne i nie bardzo rozumiem, dlaczego Redakcja publikuje tego typu posty.

A wracając do ciebie- widocznie masz przeszłość kryminalną, ale cię to niczego nie nauczyło. Mogłeś się douczyć we więźniu. Ale z drugiej strony : jakie bogate słownictwo… Też cię serdecznie pozdrawiam.

Kot
Kot
2 lata temu
Reply to  Giuseppe

Pozdrawiam Cię Giuseppe,składam Ci hołd za niezłomni włączenie z ludzką bezczelnością i zakładaniem.ile osób jeszcze musi odejść, zanim niektórzy zrozumieją, że wirus nie jest taki niegroźny, cała Europa szaleje, ale my wiemy najlepiej ,ale ,niestety,gospodarka leży,tylko czekać, aż wejdą banknoty 500 i 1000 -zlotowe

Giuseppe
Giuseppe
2 lata temu
Reply to  Kot

Szanowny Kocie. Przywracasz mi wiarę w ludzi. Niestety jest to przykre, że Covid zbiera śmiertelne żniwo. Ów Covid byłby bezradny jak neptek na szynach, gdybyśmy wzięli sobie do serca konieczność zachowania dyscypliny. Jest za to sobiepaństwo i myślenie k’sobne- niechęć do podporządkowania się mądrym i skutecznym zaleceniom. Niepotrzebni nam zaborcy… Sami się wykończymy.
Pozdrawiam serdecznie.

Ola
Ola
2 lata temu
Reply to  Giuseppe

Skąd takie informacje,ze zmarł na covid.Czy teraz każdy kto umrze na inne ciężkie choroby to ma covid,co za bzdurne myślenie.

mławianka
mławianka
2 lata temu
Reply to  Giuseppe

Najłatwiej zarazić się covidem w pomieszczeniu, tyle że klient w sklepie przebywa krótko i tam ma w sumie małe prawdopodobieństwo zarażenia się. Najłatwiej zarazić się w pomieszczeniach, gdzie się długo przebywa, a więc w szkołach, zakładach pracy czy też kościołach itp i gdy te pomieszczenia na dodatek są źle wietrzone. Sklepy są systematycznie wietrzone przez klientów, a w marketach działa klimatyzacja.
Gdyby najłatwiej było zarazić się w sklepie, to już wszyscy Polacy przeszli by covida.
Giuseppe, wystarczy trochę logiki.

optymista
optymista
2 lata temu
Reply to  mławianka

I tu mławianka masz rację, sam się zastanawiam, jaka jest logika zarażenia koronawirusem, musi być ktoś wrażliwy, i musi być odpowiedni czas i warunki ekspozycji. Szwecja na wiosnę wszystko puściła na żywioł, i wcale nie uznali teraz, że było to najszczęśliwsze rozpoznanie. jeszcze się dużo musimy nauczyć.

19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x