Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dębsk. W zamkniętym domu martwy, 80-letni mężczyzna


fot. ilustracyjne


Dzisiaj około południa strażacy zostali zadysponowani do pomocy w otwarciu jednego z domów w Dębsku. W środku miał przebywać mężczyzna, z którym nie było kontaktu. Po wejściu ratowników wraz z policją do wnętrza budynku okazało się, że mieszkający tam około 80-letni mężczyzna nie daje oznak życia. Lekarz z zespołu ratownictwa medycznego stwierdził jego zgon. W działaniach uczestniczył zastęp OSP Szydłowo oraz dwa zastępy PSP Mława.

– Zbadaliśmy stężenie i wykluczyliśmy tlenek węgla jako przyczynę śmierci – informuje st. kpt Jacek Dryll oficer prasowy KP PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
4.5 2 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x