Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Magnesy WOŚP idą jak woda. Zwłaszcza te z Mławą


W tym roku w Mławie nie ma sztabu WOŚP. Nie oznacza to, że nie można wesprzeć akcji również w naszym mieście. Wolontariusze z MOPS własnoręcznie przygotowali specjalnie na tę okazję magnesy – cegiełki, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Każdy może je nabyć.


– W latach ubiegłych podczas finału WOŚP w naszym mieście zawsze nasi wolontariusze przygotowywali jakieś gadżety na licytacje. W tym roku nawiązaliśmy współpracę ze sztabem w Działdowie i również w MOPS mamy plakaty i puszkę. Organizujemy zbiórkę i każdy może otrzymać pamiątkowy magnesik lub serce z logo. Myślę, że to będzie dobra forma wsparcia potrzebna w tych trudnych czasach – mówi Dorota Kaczorek – Magdalińska dyrektor MOPS.

– Rozprowadziliśmy już kilkaset magnesików, cieszą się one dużym zainteresowaniem. Magnesik u nas można otrzymać również po dokonaniu wpłaty do e-skarbonki. Do takiej akcji zachęca m.in. Agnieszka Danilewicz i młodzież z ZS nr 3 w Mławie. Magnesy wykonujemy z wolontariuszami własnoręcznie, przydałby się nam jednak jakiś sponsor – dodaje Agnieszka Wiśniewska, koordynująca akcję w MOPS.

Magnesy i puszka WOŚP znajdują się zaraz przy wejściu do placówki przy ulicy Narutowicza 6, czynnej w dni robocze w godzinach 8.00 – 16.00. Co ważne, zbiórka potrwa do 28 stycznia.

29.Finał WOŚP pod hasłem „Finał z głową” odbędzie się 31 stycznia. Tym razem WOŚP chce skupić się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Link do e-skarbonki znajdziecie TUTAJ

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
64 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
KROLOWA . A
KROLOWA . A
1 rok temu

SPOSÓB NA ŻYCIE ? A GDZIE PATROL ZIALIFSKI ? DALEJ SZUKA BEZDOMNYCH? PEWNIE ZA GRANICĄ?

BLM
BLM
1 rok temu

JerzyO nie jest filantropem i nigdy nie będzie . Zakończmy ten temat bo gawieć ma radochę .

Wolność
Wolność
1 rok temu

Rozmowa:
– a w TV publicznej transmisja mszy za matkę Kaczyńskiego
– pier..lisz!!!!
– jak b.ga kocham, cały rząd w wolną sobotę, w kościele, milicja, snajperzy

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Wolność

No i co?

Ludzie mogli usłyszeć parę słów prawdy. I chwała TVP za to.

Jagusia
Jagusia
1 rok temu
Reply to  Hemi

Czy msza za moją matkę też będzie transmitowana w TVP? – wszak wszyscy jesteśmy równi, nieprawdaż Hemi?
A może jednak nie?…
Czy będzie transmitowana msza również za ojca Jarusia? czy nie wybaczy ojcu do końca życia słów prawdy o 2 swoich synalkach bliźniakach?

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Jagusia

Skoro jest równość wobec prawa, to dlaczego, jak głoszą różni platformiani politrukowie, zblatowani z nimi artyści i celebryci mają być przed innymi? Że mają być rzekomo pod szczególną ochrona, a wyborców PiS, którzy to kwestionują, pozwalają sobie nazywać „bezdennie głupimi „?

Co do mszy – tam najistotniejsza była homilia J. Kaczyńskiego i to ona była transmitowana. Posłuchaj raz i drugi i może zrozumiesz o co chodzi.

szczurnamiotle
szczurnamiotle
1 rok temu
Reply to  Hemi

Homilia J. Kaczyńskiego…??? – dobre. Dobrze wiedzieć, że to się nazywa homilia. 😀
Dziwne te pisowskie homilie… Nie wiedziałam, że teraz są polityczne homilie. Jaki fragment pisma świętego objaśniał kaczor?

To było zwykłe uprawianie polityki przy okazji mszy za matkę kaczynskiego i to mszy transmitowanej przez publiczną telewizję, bo jaruś ma takie chore ambicje. Jego ból jak zwykle jest większy niż nasz.

Skoro jesteśmy równi, to jak obowiązuje zakaz wstępu na cmentarz, to winien on obowiązywać wszystkich!!!
Skoro obowiązuje zachowanie odległości na wszelkiego rodzaju spotkaniach, mszach itp to powinien on obowiązywać wszystkich!!!
Ta sama historia z maseczkami.
A ty, ku…a, czepiasz się tylko celebrytów i opozycji. Was, k….a, nic nie obowiązuje. Wy jesteście lepsi, wasz ból jest większy niż mój.

Akcję ze szczepieniem celebrytów dobrze sobie zaplanowaliście. Chodziło wam o darmową reklamę jak to ludziska pchają się do szczepień i żeby im dołożyć i wszystko się udało, nieprawdaż?

A teraz co z tymi szczepionkami???? – nie wyszło? braknie szczepionek? Ile lat wam zajmie szczepienie wszystkich Polaków?

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  szczurnamiotle

Po pierwsze, J. Kaczyński ma taki bagaż doświadczeń życiowych i politycznych, że wskazane nawet jest, żeby się nimi dzielił z ludźmi, choćby zastępczo w postaci homilii.

To po pierwsze. Po drugie, jest wiernym synem Kościoła, który nigdy się go nie zaparł, nie zaparł się wiary, jak różni cwaniacy podłączeni pod „Solidarność” w latach 80-tych, którzy gdy było im wygodnie, chętnie korzystali z ochronnych skrzydeł Kościoła, żeby później pokazać karczemną niewdzięczność i mieszać Kościół z błotem afiszując się przy tym znajomościami i przyjaźniami z najgorszego sortu wrogami, wliczając przedstawicieli masonerii.

Więc nie oburzaj się i nie przeklinaj jakimiś wykropkowaniami tylko przyjmij prawdę taka, jaka jest. 

Odwrócony
Odwrócony
1 rok temu
Reply to  Hemi

Niech sobie będzie i synem Kościoła i ojcem Narodu tylko z pokorą i umiarem.

szczurnamiotle
szczurnamiotle
1 rok temu
Reply to  Hemi

Jaki bagaż doświadczeń może mieć stary kawaler, maminsynek, mający kota, który lubi sobie pospać do południa, obłudniku? – żadnego!!!

Znów kopiuj – wklej:
„Homilia – rodzaj kazania, którego treść oparta jest na wybranych czytaniach liturgicznych. Jej celem jest objaśnianie wybranego na dany dzień fragmentu Pisma Świętego w kontekście okresu liturgicznego, całego Zbawienia, sytuacji społecznej i politycznej. Homilia często zawiera wskazówki moralne dotyczące życia.”

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  szczurnamiotle

No widzisz, esencją homilii są wskazówki moralne, ocena tego, co było i jest złe, a co jest dobre.

Nikt mi nie powie, że jest w Polsce ktoś bardziej predestynowany do wygłoszenia oceny moralności w życiu publicznym i istnienia generalnie dobra i zła w funkcjonowaniu Narodu i państwa jak J. Kaczyński.

Atakowany z niewiarygodną zajadłością nie tylko przez komunistów ale też, a może przede wszystkim, przez rzekomych „antykomunistów” od momentu, gdy zażądał przyspieszenia reform i definitywnego wyjścia Polski z systemu postkomunizmu już w 1990 r., był krytykiem polityki tzw. III RP i jej patologii, za które obóz polskiej prawicy patriotycznej nie ponosi żadnej odpowiedzialności i której zmiany podjął się w 2015 r., przy wściekłym oporze tzw. kasty oraz zagranicy i chodzącej na jej pasku części opozycji.

Poczytaj może o tamtych czasach zamiast brnąć w jakieś kuriozalne psychoanalizy na poziomie kotów, maminsynków czy jakichś innych dyrdymałów.

202⚡
202⚡
1 rok temu
Reply to  Hemi

Jakoś za Rajmunda mszy uroczystych nie ma. Ciekawe dlaczego? A tak nawiasem to będzie jakies święto i wolne w rocznicę śmierci Jadwigi. A swoją drogą Kościół to nie miejsce na politykę. Wstyd dla kleru znowu za srebniki się sprzedali. I jak to możliwe, że księża wpuścili na ambonę pierwszego geja Polski. Chory z nienawiści do narodu polskiego człowiek. A z tej ambony to ludzie mogli usłyszeć parę słów ale kłamstwa. Jako katolik powinienem ich oskarżyć za obrazę uczuć religijnych. I dlaczego TVPis to transmitowała, czyżby jednak komunistyczny reżim był towarzyszu Hemi. I czułe słowo do Was Towarzyszu ***** ***

Ann
Ann
1 rok temu

Wolę dać Owsiakowi niż PISowskim hienom. W swoim życiu jeździłam trochę po lekarzach. Większość sprzętu do moich badań miało czerwone serduszko. Dlatego nawet jak on ma wziąć sobie do kieszeni to niech bierze. On jeszcze coś daje od siebie. PIS za to od siebie nic za to od nas wiele.
No i jeszcze chwała Owsiakowi za Najpiękniejszy Festiwal Świata
Pozdrawiam
i
***** ***

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Ann

100 lat temu paniusia podpisałaby się pewnie trzema krzyżykami, dzis do ośmiu gwiazdeczek potrafi doliczyć, dobre i to, wierna publika Jurasa i jej poziom.

Hienami nazwać należałoby raczej tych, którzy obmawiają i szkalują PiS na każdym kroku, co nie przeszkadza im bezwstydnie wyciągać ręce po wprowadzone przez PiS świadczenia, 500+, 300+, 13-tka dla emerytów i inne.

Rewaloryzacje dla emerytów były nawet rzędu 3,60 zł, to była szczodrość i hojność rządu PO-PSL. Za to kasę na biesiady w ekskluzywnych lokalach płatne służbowymi kartami ministerstw zawsze się znalazła.

Trzeba naprawdę mieć problemy z racjonalnym myśleniem żeby tego nie dostrzec i dać zamydlić sobie oczy jakimiś śmieciowymi naklejeczkami, brawo racjonalne myślenie!

Jagusia
Jagusia
1 rok temu
Reply to  Hemi

Największą hiena jaka w Polsce jest to jest ten z Torunia od pewnego radia. Nigdzie go nie chccieli, nawet chcieli go zamknąć, a w Polsce go hołubią jak świętego. bo sobie zyskał naiwną, wierną publikę.
Polska to taki dziwny kraj…

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Jagusia

Jak w dowcipie o radiu Erewań. Ten łapówkarz nie mieszka w Toruniu, tylko w zachodniopomorskiem, nie prowadził radia, tylko prywatny biznes na państwowym funduszu i owszem, chcieli go zamknąć, ale od czego są koledzy z nadzwyczajnej kasty?

Jagusia
Jagusia
1 rok temu
Reply to  Hemi

Nie przekręcaj. Wiadomo o kogo mi chodziło i ty też dobrze wiesz, że pisałam o tłuściutkim rydzyku z Torunia, którego to PIS hojnie wspiera z pieniędzy podatników. Wspiera nie tylko jego ale wszystkie jego fundacje i inne ciemne interesy, a on się rozbija maybachami od bezdomnych.
To jest hiena nr 1 w Polsce.

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Jagusia

Było 1000 razy udowodnione, że nie było jakiegokolwiek maybacha. To jest rewelacja z palca wyssana.

Ojciec Rydzyk jest godny szacunku, w skrajnie niesprzyjających okolicznościach triumfu wulgarnego pseudoliberalizmu spod znaku Okrągłego Stołu na początku lat 90-tych potrafił utworzyć rozgłośnię ewangelizacyjną, która jednocześnie zajmuje twarde, pryncypialne stanowisko w sprawach społecznych. Nie dalej jak wczoraj o zagrożeniach związanych z prezydenturą Bidena mówił na antenie wybitny polityk patriotyczny A. Macierewicz.

Radzę posłuchać audycji i postarać się zrozumieć jej sens zamiast powtarzać stare medialne fejki.

Jagusia
Jagusia
1 rok temu
Reply to  Hemi

Jakie medialne fejki… sam się publicznie przyznał, że dostał 2 luksusowe samochody od bezdomnego Stanisława z Warszawy, któremu się niestety zmarło (może nie maybachy ale luksusowe volkswageny). To że prokuratura umorzyła śledztwo nic nie znaczy, bo to wasza prokuratura, która trzyma waszą stronę.
Fejków to ty lepiej nie zamieszczaj.

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Jagusia

VW a maybach to nie ta liga. Za wiedzę z dziedziny motoryzacji lufa.

Anyway, opowiastki, że bezdomni wręczają jakieś samochody, i to w podwójnych egzemplarzach, sorry, w tej waszej niebieskiej tv takie thrillery serwują:)?

Bambo
Bambo
1 rok temu
Reply to  Hemi

Ty 100 lat temu to zapewne krzyżyka byś nawet nie postawił, bo nie miałbyś czym i na czym, chyba że kijkiem na piasku (o ile wiedziałbyś co to piasek).
Tak, hienami można nazwać członków PIS, którzy żerują na Polakach jak np. państwo szumisie dorabiający nie tylko siebie i swoją rodzinę, ale i jakichś szemranych handlarzy bronią czy dobrych znajomych narciarzy. Takich w PIS jest multum.

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Bambo

Dyrdymały o jakichś handlarzach nartami, co to w ogóle za brednie?

Jest fakt, konkretny, miliony polskich rodzin korzystające z miliardów zł z programów PiS, 500+ to jest 41 mld zł, 13-tka emerytalna, miliony emerytów z niej skorzystały, a od opozycji – nic, zero, zero konkretów, tylko głupawe hasełka: „instruktor”, „handlarz”, „a Banaś”, „Zadzwoń do Banasia”, i tak do wyrzy..

Żenada.

202⚡
202⚡
1 rok temu
Reply to  Hemi

Bronisz złodzieja pisowskiego. Stary tekst o gwiazdeczkach. Maria
w Wilnie też ma gwiazdki. Weź się lecz stary komuchu. Ja się podzielę pieniedzmi z potrzebującymi. 13 emerytura śmiech, a miała być 14 i 15 i co kampania się skończyła 4 litery dolnej części przepchnięto i nie ma już obiecanek. Zamiast 500+ należało by dać pracę a nie karmić nierobów. Tak niektórym należy się pomoc ale nie wszystkim co mają dzieci. I mógłbym tak długo ale na koniec w przeciwieństwie do ciebie gdy nasz pozdrawiasz sierpem i młotem pozdrowię cie piorunrm ⚡ i tradycyjnie szyfrem ***** ***

202⚡
202⚡
1 rok temu
Reply to  Hemi

Czytając twoje posty na pierwsze spojrzenie można by pomyśleć, że jesteś taki świet..bliwy, a po pewnym czasie okazuje się, że jesteś chorym z nienawiści do wszystkich. Żal mi ciebie bucu. ***** ****

Simson
Simson
1 rok temu
Reply to  Ann

Czyli kolega lubi przygrzać na przystanku .

Roszczeniowiec
Roszczeniowiec
1 rok temu
Reply to  Ann

A 500 plus to k……..wa mało? Emerytury bilety karty dużej rodziny to H…..J?

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Roszczeniowiec

Nie pisz po pijaku, bo bzdury , nie na temat wypisujesz, a te przerywniki to już całkowicie zbędne.

Hemi
Hemi
1 rok temu

Sorry ale na co komuś jakieś magnesy? Może do tego made in China?

Czy to czasami nie jest jakieś ordynarne zaśmiecanie świata nikomu niepotrzebnymi śmieciowymi gadżetami?

Pandemia pokazała, co ta cała orkiestra warta jest jeśli chodzi o problemy służby zdrowia. Jej znaczenie jest zerowe.

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Hemi

Znasz to:
„Grosz do grosz i a będzie kokosza”
albo to:
„Ziarnko do ziarnka i uzbiera się miarka”
?????

Rząd PIS tak jak i poprzednie rządy w niewystarczającym stopniu dofinansowuje Służbę zdrowia i nie umniejszaj znaczenia datków ludzi dobrej woli.
W#y wolicie dawać nasze pieniądze na tłustego ojczulka z Torunia i na swoje media reżimowe jak np TVPIS

dzidek
dzidek
1 rok temu
Reply to  Hemi

Ordynarne zaśmiecanie świata??=== to nie gadżety zaśmiecają świat, świat zaśmiecają swymi postami takie DURNIE JAK TY HEMI.

bodo
bodo
1 rok temu
Reply to  Hemi

masz rację ale biedroniom tego nie wytłumaczysz

Ewa Hatwik
Ewa Hatwik
1 rok temu

pan Jerzy już zaciera rączki.

202⚡
202⚡
1 rok temu
Reply to  Ewa Hatwik

A o co ci chodzi. Jeżeli martwisz się o te pieniądze to poprostu nie dawaj. Ja ci do portfela nie zaglądam i nie patrze czy dałaś dla tlustego szatana z Torunia czy dla ubogiej sieroty. Ja wspomogę WOŚP. Oby państwo tak wspomagało szpitale jak wspomaga kościół i tvpis. I na koniec pozdrowienia ***** ***

Ewa Hatwik
Ewa Hatwik
1 rok temu
Reply to  202⚡

jesteś słodziak , taki miły wygadany słodziak. pan Jerzy zaciera rączki jeszcze bardziej .

202⚡
202⚡
1 rok temu
Reply to  Ewa Hatwik

Napisze to ci dosadnie prowadząc fundację Pan Jerzy tez musi z czegoś żyć. Bardzo dobrze, że coś robi dla szpitali i służby zdrowia. A tak z innej beczki wszystkie rządy i ten obecny i te poprzednie liczyły, na te zbiórki i to uwzględniały w budżecie państwa. Ale tylko ten rząd szczuje na Pana Jerzego tak jak szczuł na Pana Adamowicza. I ty w tą grę się wpisujesz. Na koniec mam wrażenie, że ludzie którzy ciągle coś dostają od innych zazdroszczą gdy ktoś inny przeznacza pieniądze nie dla nich. Jeszcze raz ciepło pozdrawiam ***** ***

Ewa Hatwik
Ewa Hatwik
1 rok temu
Reply to  202⚡

Matka kurka inaczej przedstawia sprawę tej działalności. Cwaniaczku słodziaczku.

202⚡
202⚡
1 rok temu
Reply to  Ewa Hatwik

Jak już pisałem fundacja dobrze sobie poradzi bez twoich pieniędzy. Jak tak wszystko wiesz to załóż swoja fundacje i ją prowadź. I wtedy pochwalisz się swoimi dokonaniami. Napiszę tak wrzucam do puszek WOŚP ale i do puszek zbieranych przed kościołem dla Caritas. I nie patrze na jakąś gąskę, pieska, czy też kaczkę. Wspieram bo wiem co to jest bieda i potrzeba pomocy. Z pozdrawiam niezmiennie ***** ***

Ewa Hatwik
Ewa Hatwik
1 rok temu
Reply to  202⚡

twoje gwiazki mówią same za siebie . to jakiś stopień w tej waszej zwalonej hierarchii czyli jesteś takim generałem . PA

szczurnamiotle
szczurnamiotle
1 rok temu
Reply to  Ewa Hatwik

Nie dajesz na WOŚP i nie popierasz? – po co zabierasz głos?
Matka kurka to dla ciebie autorytet? – jakoś rządowi nie mogą biedaki znaleźć haka na Owsiaka. Ciekawe ile płacą tej kurce za te jego obsmarowywanie d…y Owsiakowi. Tyle lat szukają i nic… Zajmują się tylko oczernianiem innych, tych którzy ich nie popierają.
Ty jak widać też należysz do tej pisowskiej elYty lubiącej obrzucać błotem innych bez powodu, tylko dlatego, że mają inne poglądy od twoich.
Jesteś takim pisowskim słodziakiem, który nie wart jest nawet jednego splu…cia.

Nie wspieram i nie będę wspierać żadnych kościelnych organizacji i fundacji. Tyle przekrętów co zostało ujawnionych – wystarczy.

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  szczurnamiotle

Tzw. wishful thinking. Nie rozśmieszaj mnie Były już pogłębione analizy wykonane m.in. prez Matkę Kurkę,który wykazał istnienie wianuszka firm, które oplotły strukturę główną. Różne Platynowe Melony i Niecałe Mrówki,po co to wszystko pomyśl!

Wierzysz w to, co chcesz wierzyć.

I insynuujesz jakieś rzekome przekręty kościelnych organizacji, niskie to jest!

szczurnamiotle
szczurnamiotle
1 rok temu
Reply to  Hemi

Twoja wiara w polski, rozpasany kościół i jego dobro świadczy dobitnie o twojej małości. Tylko nie myl tego z wiarą w Boga, do niej nic nie mam.

Wiem, że często właśnie robisz robisz takowe pomyłki.

Madka kurka to żaden autorytet. Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Melony melonami, mrówki mrówkami, a to są dobrowolne dary ludzi dobrego serca i tobie nic do tego.

Wy bezpardonowo i bez pytania karmicie naszymi pieniędzmi tłustego … z Torunia, który ma tylko ogromny dar przekonywania i natworzył już pewnie więcej fundacji i innych dziwnych tworów, które wy finansujecie z naszych pieniędzy, zamiast te pieniądze przeznaczać na służbę zdrowia., ale nie ma żadnego przygotowania żeby pełnić funkcję księdza.

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Hemi

Raczej wishfool… W wydaniu Mateuszka. Tylko to spoleczeństwo, które daje głos na PiS to banda looserów. Ja dam na Owsiaka- człowiek powinien Nobla dostać za to, jak z serca wyręcza (bez)Państwo Polskie. Szacun dla Jurka! Prorok, mówi Biblia, nigdy nie jest doceniany w swojej ojczyźnie.
Matko. Ale zionie wartościami chrześcijańskimi. I jad miłości bliźniego co niektórzy już wydzielają. Prawda, Mlawa i Hemi?

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  szczurnamiotle

Daję na WOŚP, nie daję dla owsiaka lewicowego ekstremisty.

Można wspierać ludzi naprawdę potrzebujących na http://www.siepomaga.pl

Ktoś
Ktoś
1 rok temu
Reply to  202⚡

Co by było, gdyby każdy Polak założył swoją fundację? Na przykład wszyscy spawacze zamiast spawać stanęli by z puszkami pod sklepami i kościołami. Nauczyciele nie chcieli by uczyć cudzych dzieci, bo mniej stresujące byłoby chodzenie po ulicy z puszką.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  202⚡

Trollu żerujący na datkach innych, tak jak większość polaków jestem heteroseksualnym katolikiem i od lat wspieram WOŚP. Pomaganie ludziom cię nie interesuje, bezwzględnie wykorzystujesz WOŚP i nieszczucie ludzi do celów politycznych, wypisując gwiazdki i Ssmanskie symbole szerzysz komunistyczną propagandę i to jest twój cel, pan J. zrobił sobie dodatkowo z tego interes życia.

szczurnamiotle
szczurnamiotle
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Nikt ci nie broni zrobić sobie drugiego takiego interesu życia jak zrobił Pan J. Polak pisz zawsze dużą ( lub jak kto woli: wielką literą), bo to nie tylko błąd ortograficzny, ale brak szacunku do danej nacji, a tu nawet do własnej.
Czy używasz urządzeń elektrycznych, korzystasz z energii elektrycznej? – jeśli tak, zmień nawyki, bo tam też są te twoje ssmańskie symbole.
Powiedz jaka jest różnica między między człowiekiem heteroseksualnym, a człowiekiem homoseksualnym jako człowiekiem?
Nie mów o katolikach, bo tych nie cierpię, ponieważ mam bardzo złe doświadczenia z tymi prawdziwymi, polskimi katolikami.

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  szczurnamiotle

Nigdy nie przypuszczałem, że się możemy w czymś zgodzić… Jeden z moich profesorów miał zwyczaj powtarzać: ” jak bardzo chciałbym, aby katolicy byli jeszcze chrześcijanami”.

202⚡
202⚡
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

A ty tak sam to bez pomocy napisałeś/aś. Brawo. Nikomu nie dawaj. Zostań cnotką. ***** ***

Mr George
Mr George
1 rok temu
Reply to  Ewa Hatwik

Stupid woman

Man
Man
1 rok temu
Reply to  Mr George

Sam jesteś stupld

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  202⚡

Obrzydliwy komunisto WOŚP wspierają wszyscy niezależnie od wyznania i poglądów politycznych. UBeku z TVN zaszczepiłeś się już poza kolejnością.

szczurnamiotle
szczurnamiotle
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

PIS, rząd pisowski i telewizja kurskiego nie wspierają WOŚP, a więc nie mów że wszyscy!!!

202⚡
202⚡
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Komuniści to pisowcy zauważ, że jak pislam rządzi to Putin się nie miesza do polskich spraw. Jeszcze się nie zaszczepiłem. Ale 14 000 pisiorow juz tak. A poza kolejką nominaci prokuratorzy pisowscy. Wstyd. Umyj oczy. Zacznij myśleć samodzielnie. Ciebie tez ciepło pozdrawiam ***** ***

Normalny
Normalny
1 rok temu
Reply to  Ewa Hatwik

Jest tylko drobna różnica na WOŚP daje kto chce a na TVpis i Rydza daliśmy wszyscy czy tego chcieliśmy czy nie…

mlawianka
mlawianka
1 rok temu
Reply to  Normalny

Jurek ukrywał przez wiele lat swoje prawdziwe komunistyczne poglody, zbierał pieniądze pod od bapć pd kościołami i od wszystkich bez zająknięcia, odpalając sobie sporą sumke. A teraz celebryta bryluje za ich pinądze.

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  mlawianka

BaPć….pinądze to bierze Szydzyk z miasta Kopernika. Piękna ortografia. Aż miło…. Naucz się PiSsssać, Kobieto!

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Ewa Hatwik

Biznesmen Jerzy gra ludzkimi dramatami i wykorzystuje politycznie czyjeś nieszczęście. Pomaganie ludziom ok i wspieram co roku, ale tego dziada mamy dość.

202⚡
202⚡
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Juz zabiliście Adamowicza to teraz kolej na Jurka. A potem na kogo. Lecz się z nienawiści. ***** ***

Piopio
Piopio
1 rok temu
Reply to  202⚡

Spuść trochę… nienawiść to bije od ciebie.
Nie pozdrawiam.

dzidek
dzidek
1 rok temu
Reply to  202⚡

Te wszystkie posty o nicach : Anonimowo, Ewa Hatwik, mławianka, ktoś i wielu innych ===to jest skutek otumaniania, ludzi przez pisowskiego ideologa o nicku HEMI, i tylko dzięki niemu z portalu,robi się ściek, różnej maści MĄDRYCH INACZEJ– których słowa zabijają !!!!

Ktoś
Ktoś
1 rok temu
Reply to  dzidek

Otumaniony nie wie gdzie wstawiać przecinek.

dzidek
dzidek
1 rok temu
Reply to  Ktoś

Tu nie chodzi o przecinek tylko o takich DURNI jak TY, CIEMNIAKU ,!!

Ktoś
Ktoś
1 rok temu
Reply to  dzidek

A niech będę durniem i ciemniakiem. Dobrze mi z tym.

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  dzidek

I jeszcze rynsztok o nicku Mlawa.

64
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x