Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szkoła w Strzegowie też zbiera nakrętki na charytatywny cel


W Strzegowie trwa akcja zbierania nakrętek. Pozwolą one sfinansować kosztowną rehabilitację oraz leczenie Martynki Truszczyńskiej. To inicjatywa szkolnego samorządu uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Strzegowie.


Zasada jest prosta: kilogram plastikowych nakrętek (wyłącznie PET) po różnego rodzaju napojach przekazanych do recyklingu to średnio około 70 groszy. Koszt wózka to 4-6 tys. zł, czyli wartość około sześciu ton surowca. Obojętnie jaki kształt i kolor, obojętnie jaki producent. Liczy się ilość – im więcej nakrętek, tym oczywiście lepiej.

Punkty zbiórki nakrętek: Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Strzegowie ul Wyzwolenia 13 i specjalne serce na nakrętki znajdujące się przy Urzędzie Gminy w Strzegowie.

– TY TEŻ MOŻESZ POMÓC! PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI i ZBIERAJ RAZEM Z NAMI! – apelują uczniowie.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
zanajomy
zanajomy
2 lata temu

Serce przed UG sfinansowali Damian Robakiewicz i Adam Papierzynski (radny)

Drużyna Serca
Drużyna Serca
2 lata temu

Kolejne serce, kolejny pojemnik w powiecie mławskim… inicjatywa z Osiedla Nr 15 Młodych nie poszła na darmo…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x