Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wywrócona ciężarówka. 35 świń martwych


Zimowe warunki na drogach. Na krajowej „sześćdziesiątce” w okolicy miejscowości Dukt (gmina Glinojeck) przewróciła się ciężarówka przewożąca świnie, kilkadziesiąt z nich zginęło. Akcja ratunkowa strażaków trwała ponad siedem godzin.


Jak podaje ciechanowska straż pożarna, do zdarzenia doszło 12 stycznia o godz. 20:30. Na DK nr 60 wywrócił się ciągnik siodłowy MAN  z naczepą, który przewoził 198 sztuk trzody chlewnej. Kierowca pojazdu odniósł jedynie niewielkie obrażenia. Wskutek wywrócenia się samochodu ciężarowego na bok cała trzoda chlewna przemieściła się na naczepie przygniatając się nawzajem, natomiast część trzody wypadła z naczepy. Ratownicy wygrodzili wolny obszar dla oswobodzonych zwierząt i ewakuowali zwierzęta z naczepy. Nie wszystkie przeżyły. Powiatowy Inspektor Weterynarii oceniał stan fizyczny zwierząt, 35 z nich było martwych.   

red.

fot.: KP PSP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x