Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Styczeń obfituje w porzucone i bezpańskie zwierzęta


Styczeń obfituje w porzucone i bezpańskie zwierzaki. Kilku już udało się znaleźć nowe domy, ale we współpracującej z miastem lecznicy M-WET są i takie, których nikt jeszcze nie przygarnął. Dwa szczenięta, pies, suczka kot i młoda kotka wciąż czekają na swoją szansę.


Na zdjęciu numer 1 jest samiec, mieszaniec. Ma około roku. Jest wesoły i pełen energii, przy tym posłuszny. Zachowuje czystość, świetnie chodzi na smyczy.

Zdjęcie numer dwa przedstawia 8-letnią suczkę. Jest ona sympatyczna, cicha, bardzo spokojna i ostrożna.

Zdjęcia 3 i 4 przedstawiają  dwoje szczeniąt, rodzeństwo. Maluchy mają około 3 miesięcy. Suczka jest w kolorze biszkoptowym, piesek ma umaszczenie biało-brązowe. Młode i żywiołowe psiaki są przyjazne i spragnione pieszczot.  

Czarny kocur, który ma około roku, jest na zdjęciu nr 5, natomiast młodą koteczkę – około 4 miesięcy – przedstawia zdjęcie nr 6.

Wszystkie zwierzęta są przygotowane do adopcji – odrobaczone, wykastrowane, zaczipowane. Czekają na osoby przyjazne zwierzętom, odpowiedzialne, które zechcą stworzyć im dobre domy. Można je odebrać ze współpracującej z Miastem Mława lecznicy weterynaryjnej M-WET, adres: Mława, ul. Rynkowa 18, tel. 23 655 03 80.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x