Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ankieterzy zapukają do drzwi. Zapytają czym ogrzewasz dom


Jak poinformował urząd miasta, przedłużony został okres przeprowadzenia inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie Miasta Mława.  Od 12 stycznia 2021 r. do 15 marca 2021 r. nasze domy odwiedzą ankieterzy firmy GlobalEGO. 


Przeprowadzą oni krótką ankietę m.in. na temat rodzaju używanego paliwa, głównego źródła ciepła czy rodzaju ocieplenia budynku. Spis będzie się odbywać 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 21:00. Ankieterzy będą posiadać stosowne upoważnienie Burmistrza oraz identyfikator.

Celem inwentaryzacji jest poprawa jakości powietrza w regionie. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o rzetelną informację na temat stosowanego źródła ciepła. Ograniczenie zanieczyszczenia poprzez identyfikację przestarzałych urządzeń grzewczych leży w naszym wspólnym interesie. Ocena skali problemu ułatwi skuteczne pozyskiwanie dofinansowanie na instalacje OZE,  w tym na wymianę kotłów c.o.

Infolinia: 577 757 002

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Patologia będzie roznosić zarazę.

RAK
RAK
2 lata temu

NIECH STRAŻ I POLICJA PUKAJĄ DO DRZWI I GUMĄ WĄSKIE DRZWI TRUCICIELI I GRZYWNY PO 10 TYSIĘCY JEDYNA METODĄ.

Dart
Dart
2 lata temu

Proszę poinformować UM Mławy, ze w związku ze zmianami w prawie, w tym roku, informacje o źródle ogrzewania budynku, każdy z właścicieli nieruchomości będzie musiał przekazać do urzędu ZA DARMO. https://www.money.pl/gospodarka/nowy-obowiazek-dla-wlascicieli-domow-beda-musieli-zglaszac-czym-je-ogrzewaja-6592475476585248a.html W Mławie jak zwykle inaczej. Proszę moich podatków nie wydawać bez sensu.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x