Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rząd przedłuża obostrzenia, jednak najmłodsi uczniowie powrócą do szkół


Rząd postanowił przedłużyć obowiązujące w kraju obostrzenia sanitarne o minimum kolejne dwa tygodnie. Zapadła jednak decyzja o powrocie najmłodszych roczników uczniów do szkół podstawowych po 18 stycznia.


– Od 18 stycznia zdecydowaliśmy się na utrzymanie wszystkich dodatkowych obostrzeń, oprócz uruchomienia nauczania stacjonarnego w klasach I – III w szkołach podstawowych – zapowiedział minister Adam Niedzielski podczas dzisiejszej konferencji prasowej.

Jak twierdzi rząd, widmo trzeciej fali koronawirusa jest jeszcze przed nami mimo, że obecna sytuacja w Polsce jest stabilna.

– Mamy obecnie do czynienia ze stabilną sytuacją, jeśli chodzi o rozwój epidemii w Polsce. Nie mamy drastycznego skoku zachorowań, choć w naszym otoczeniu zewnętrznym widać wzrastającą trzecią falę epidemii. Nie mamy dynamicznego wzrostu czy zgonów, czy obłożenia szpitalnego. Poziom zajętości respiratorów, łóżek nadal waha się poniżej 50% – podsumował minister.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
TataNieMałolata
TataNieMałolata
11 dni temu

Dobra decyzja . Damy radę. Rozwiązać ZNP bo jak słuchać jego prezesa to…..

WML
WML
10 dni temu

Rozwiązać to zorganizowaną grupę przestępczą pis.

TataNieMałolata
TataNieMałolata
10 dni temu
Reply to  WML

nic dobrego dla uczniów nie zrobili , proszę sobie przypomnieć akcję strajkową którą sterował pan prezes . teraz się wymądrza jeszcze w sprawie pandemii jak sam próbował wysadzić system .

WML
WML
10 dni temu

W takim wypadku proszę kształcić swoje dzieci we własnym zakresie. A system jest chory i z tymi ministrami edukacji za czasów obecnego nierządu, a zwłaszcza obecnym ignorantem i oszołomem szowinistycznym.

TataNieMałolata
TataNieMałolata
10 dni temu
Reply to  WML

wystarczy reforma .

Giuseppe
Giuseppe
10 dni temu

PiS już wszystko co mógł, zreformował.

Anonimowo
Anonimowo
10 dni temu
Reply to  Giuseppe

Chciałeś chyba napisać zepsuł.

Giuseppe
Giuseppe
10 dni temu
Reply to  WML

Tak jest. Jeśli idzie o ministra Gar… Czarnka, to są pewne niejasności odnośnie (re)habilitacji pana doktora: ponoć jeden z recenzentów (w przewodzie habilitacyjnym właśnie) miał być wcześniej jego promotorem- mam na myśli pracę doktorską pana ministra(nta).

Giuseppe
Giuseppe
10 dni temu

Głodowe pensje nauczycieli. Za użeranie się ze sforą rozkrzyczanych dzieciaków. Plus przeprawy z roszczeniowymi do granic absurdu rodzicielami tychże.

Giuseppe
Giuseppe
10 dni temu

Ten prezes postulował masowe szczepienia belfrów. Zresztą…. Mam zaszczyt znać pana Broniarza osobiście.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x