Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rząd przedłuża obostrzenia, jednak najmłodsi uczniowie powrócą do szkół


Rząd postanowił przedłużyć obowiązujące w kraju obostrzenia sanitarne o minimum kolejne dwa tygodnie. Zapadła jednak decyzja o powrocie najmłodszych roczników uczniów do szkół podstawowych po 18 stycznia.


– Od 18 stycznia zdecydowaliśmy się na utrzymanie wszystkich dodatkowych obostrzeń, oprócz uruchomienia nauczania stacjonarnego w klasach I – III w szkołach podstawowych – zapowiedział minister Adam Niedzielski podczas dzisiejszej konferencji prasowej.

Jak twierdzi rząd, widmo trzeciej fali koronawirusa jest jeszcze przed nami mimo, że obecna sytuacja w Polsce jest stabilna.

– Mamy obecnie do czynienia ze stabilną sytuacją, jeśli chodzi o rozwój epidemii w Polsce. Nie mamy drastycznego skoku zachorowań, choć w naszym otoczeniu zewnętrznym widać wzrastającą trzecią falę epidemii. Nie mamy dynamicznego wzrostu czy zgonów, czy obłożenia szpitalnego. Poziom zajętości respiratorów, łóżek nadal waha się poniżej 50% – podsumował minister.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
TataNieMałolata
TataNieMałolata
1 rok temu

Dobra decyzja . Damy radę. Rozwiązać ZNP bo jak słuchać jego prezesa to…..

WML
WML
1 rok temu

Rozwiązać to zorganizowaną grupę przestępczą pis.

TataNieMałolata
TataNieMałolata
1 rok temu
Reply to  WML

nic dobrego dla uczniów nie zrobili , proszę sobie przypomnieć akcję strajkową którą sterował pan prezes . teraz się wymądrza jeszcze w sprawie pandemii jak sam próbował wysadzić system .

WML
WML
1 rok temu

W takim wypadku proszę kształcić swoje dzieci we własnym zakresie. A system jest chory i z tymi ministrami edukacji za czasów obecnego nierządu, a zwłaszcza obecnym ignorantem i oszołomem szowinistycznym.

TataNieMałolata
TataNieMałolata
1 rok temu
Reply to  WML

wystarczy reforma .

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu

PiS już wszystko co mógł, zreformował.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Chciałeś chyba napisać zepsuł.

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  WML

Tak jest. Jeśli idzie o ministra Gar… Czarnka, to są pewne niejasności odnośnie (re)habilitacji pana doktora: ponoć jeden z recenzentów (w przewodzie habilitacyjnym właśnie) miał być wcześniej jego promotorem- mam na myśli pracę doktorską pana ministra(nta).

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu

Głodowe pensje nauczycieli. Za użeranie się ze sforą rozkrzyczanych dzieciaków. Plus przeprawy z roszczeniowymi do granic absurdu rodzicielami tychże.

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu

Ten prezes postulował masowe szczepienia belfrów. Zresztą…. Mam zaszczyt znać pana Broniarza osobiście.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x