Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Aplikantów w Straży Miejskiej nie będzie. Przynajmniej na razie


Prowadzona przez urząd miasta od listopada ubiegłego roku procedura naboru dwóch osób chętnych do pracy w Straży Miejskiej na stanowisku aplikanta nie doprowadziła  do wyboru, choć zainteresowani złożyli dokumenty aplikacyjne i stawili się na rozmowę kwalifikacyjną.


O negatywnym zakończeniu procedury naboru ratusz poinformował na swojej stronie internetowej.

– W wyniku naboru nie zostali wyłonieni kandydaci do zatrudnienia. Osoby aplikujące na stanowisko w czasie rozmowy kwalifikacyjnej zaprezentowały się jako osoby nieprzygotowane do wykonywania zadań na stanowisku, na które przeprowadzony był nabór. Uzyskały bardzo niską ocenę punktową, nie wykazały się podstawową wiedzą z zakresu funkcjonowania straży gminnej oraz kodeksu wykroczeń – brzmi komunikat urzędu.

Na razie miasto nie poinformowało, czy zamierza nabór powtórzyć.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Piekielak
Piekielak
2 lata temu

Będą swojaki z Ratusza:)

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Piekielak

Tak, więcej znajomych królika, którzy są bardzo „ogarnięci” i będą znali tydzień wcześniej pytania i odpowiedzi na nie – zdążą sobie wszystko wykuć na pamięć.

cowit
cowit
2 lata temu

niema lipy

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  cowit

Będą kasztany

Anonim
Anonim
2 lata temu

Mało ich tam jeszcze?

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x