Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Aplikantów w Straży Miejskiej nie będzie. Przynajmniej na razie


Prowadzona przez urząd miasta od listopada ubiegłego roku procedura naboru dwóch osób chętnych do pracy w Straży Miejskiej na stanowisku aplikanta nie doprowadziła  do wyboru, choć zainteresowani złożyli dokumenty aplikacyjne i stawili się na rozmowę kwalifikacyjną.


O negatywnym zakończeniu procedury naboru ratusz poinformował na swojej stronie internetowej.

– W wyniku naboru nie zostali wyłonieni kandydaci do zatrudnienia. Osoby aplikujące na stanowisko w czasie rozmowy kwalifikacyjnej zaprezentowały się jako osoby nieprzygotowane do wykonywania zadań na stanowisku, na które przeprowadzony był nabór. Uzyskały bardzo niską ocenę punktową, nie wykazały się podstawową wiedzą z zakresu funkcjonowania straży gminnej oraz kodeksu wykroczeń – brzmi komunikat urzędu.

Na razie miasto nie poinformowało, czy zamierza nabór powtórzyć.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Piekielak
Piekielak
10 dni temu

Będą swojaki z Ratusza:)

Anonimowo
Anonimowo
10 dni temu
Reply to  Piekielak

Tak, więcej znajomych królika, którzy są bardzo „ogarnięci” i będą znali tydzień wcześniej pytania i odpowiedzi na nie – zdążą sobie wszystko wykuć na pamięć.

cowit
cowit
11 dni temu

niema lipy

Anonimowo
Anonimowo
10 dni temu
Reply to  cowit

Będą kasztany

Anonim
Anonim
11 dni temu

Mało ich tam jeszcze?

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x