Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 9 stycznia


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 9 stycznia br. godz. 10:00 mamy wykazanych w ostatniej dobie 16 nowych zakażeń i 3 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących z COVID-19.


W województwie mazowieckim odnotowano 1333  przypadków zakażeń, 30 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących i 14 z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 8790, z powodu chorób współistniejących zmarło 338 osób, z powodu COVID-19 – 100.

 

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
4 1 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pan Kracy
Pan Kracy
14 dni temu

Byłem dziś świadkiem interwencji policjantów wobec pani, która miała maseczkę na brodzie. Kobieta twierdziła, że jest pracownicą Sanepidu. Impreza siadła. Podobno jesteśmy wszyscy równi wobec prawa. Ja tam w wirusa wierzę średnio, ale fakt że ktoś ze Sanepidu to olewa to już dramat. Przy najmniej nie powinna tego mówić i to publicznie że ludzie słyszeli. Mówiła że już Świrusa przeszła i jest zaszczepiona.

Migotka
Migotka
14 dni temu
Reply to  Pan Kracy

Nie ma w nas solidarności, większość myśli tylko o własnym interesie,każdy uważa się za najmądrzejszego,ma w pogardzie drugiego człowieka,zwyzywała go, poniży. Bezmyślność przyjmuje za logikę
Zasad się nie egzekwuje. Jak żyć w takich czasach i takim świecie bezmyślności .

Giuseppe
Giuseppe
14 dni temu
Reply to  Migotka

Bezmyślność stała się nową, obowiązującą modą. Im głupszy, tym bardziej pasuje do pisowskiej rzeczywistości. W końcu „ciemny lud”, jak rzekł Premier RP.

Ktoś
Ktoś
14 dni temu
Reply to  Pan Kracy

Dodam do tej wypowiedzi to ,że ludzie z maskami pod nosem wyglądają niechlujnie i wystawiają złe świadectwo swej inteligencji. Osoba z klasą ma tą maskę czystą i założoną prawidłowo. Miejmy uważanie na ludzi wokół nas bez względu na ich wiek.

Giuseppe
Giuseppe
14 dni temu
Reply to  Ktoś

Otóż to! Oprócz głupoty nasz kraj drąży brak pokory.

Hahaha
Hahaha
14 dni temu
Reply to  Giuseppe

Ooo, to to to. Strzał w 10-tkę.
Jesteś tego ewidentnym dowodem – zarozumiały egoista.

Giuseppe
Giuseppe
13 dni temu
Reply to  Hahaha

Nie używaj słów, których nie rozumiesz.

Mława
Mława
14 dni temu
Reply to  Pan Kracy

No i prawidłowo wywalone ma na koronaświrusa

Giuseppe
Giuseppe
14 dni temu
Reply to  Pan Kracy

Jeżeli jest to prawdą, to taką panią winno się wywalić na zbitą twarz. Od naszego przykładu zależy tak wiele.

Mława
Mława
14 dni temu
Reply to  Giuseppe

Jak można być takim debi.. Jak Ty

Yureck
Yureck
13 dni temu
Reply to  Mława

Jak mojżesz Mlawa? Jak mojżesz?

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x