Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 9 stycznia


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 9 stycznia br. godz. 10:00 mamy wykazanych w ostatniej dobie 16 nowych zakażeń i 3 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących z COVID-19.


W województwie mazowieckim odnotowano 1333  przypadków zakażeń, 30 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących i 14 z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 8790, z powodu chorób współistniejących zmarło 338 osób, z powodu COVID-19 – 100.

 

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
4 1 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pan Kracy
Pan Kracy
1 rok temu

Byłem dziś świadkiem interwencji policjantów wobec pani, która miała maseczkę na brodzie. Kobieta twierdziła, że jest pracownicą Sanepidu. Impreza siadła. Podobno jesteśmy wszyscy równi wobec prawa. Ja tam w wirusa wierzę średnio, ale fakt że ktoś ze Sanepidu to olewa to już dramat. Przy najmniej nie powinna tego mówić i to publicznie że ludzie słyszeli. Mówiła że już Świrusa przeszła i jest zaszczepiona.

Migotka
Migotka
1 rok temu
Reply to  Pan Kracy

Nie ma w nas solidarności, większość myśli tylko o własnym interesie,każdy uważa się za najmądrzejszego,ma w pogardzie drugiego człowieka,zwyzywała go, poniży. Bezmyślność przyjmuje za logikę
Zasad się nie egzekwuje. Jak żyć w takich czasach i takim świecie bezmyślności .

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  Migotka

Bezmyślność stała się nową, obowiązującą modą. Im głupszy, tym bardziej pasuje do pisowskiej rzeczywistości. W końcu „ciemny lud”, jak rzekł Premier RP.

Ktoś
Ktoś
1 rok temu
Reply to  Pan Kracy

Dodam do tej wypowiedzi to ,że ludzie z maskami pod nosem wyglądają niechlujnie i wystawiają złe świadectwo swej inteligencji. Osoba z klasą ma tą maskę czystą i założoną prawidłowo. Miejmy uważanie na ludzi wokół nas bez względu na ich wiek.

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  Ktoś

Otóż to! Oprócz głupoty nasz kraj drąży brak pokory.

Hahaha
Hahaha
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Ooo, to to to. Strzał w 10-tkę.
Jesteś tego ewidentnym dowodem – zarozumiały egoista.

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  Hahaha

Nie używaj słów, których nie rozumiesz.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Pan Kracy

No i prawidłowo wywalone ma na koronaświrusa

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  Pan Kracy

Jeżeli jest to prawdą, to taką panią winno się wywalić na zbitą twarz. Od naszego przykładu zależy tak wiele.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Jak można być takim debi.. Jak Ty

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Jak mojżesz Mlawa? Jak mojżesz?

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x