Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzy sympatyczne koty czekają na adopcję


W przychodni M-WET przy ul. Rynkowej 18 w Mławie czeka na adopcję trzech przystojnych kocich chłopaków. Jeden z nich ma ok. 5 miesięcy, dwa pozostałe są dorosłe.


Zwierzęta są odrobaczone, odpchlone, zaszczepione, wykastrowane i oznakowane. – Uwielbiają głaskanie i mizianie. Są bardzo grzeczne i spragnione człowieka – mówią opiekujący się nimi lekarze weterynarii.

Zdjęcia kotów prezentujemy poniżej.

W sprawie ich adopcji można się kontaktować z Przychodnią Weterynaryjną M-WET przy ul. Rynkowej 18 w Mławie – osobiście lub telefonicznie: 23 655 03 80. Zachęcamy do przygarnięcia czworonożnego przyjaciela – z pewnością stanie się wspaniałym towarzyszem życia!

źródło: UMM

fot.: M-WET

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x