Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niezwykłe pozdrowienia dla wolontariuszy z ZPO nr 1 [film]


Niezwykłe wyrazy wsparcia i uznania otrzymało Szkolne Koło Wolontariatu z Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie. Tym razem otrzymali video pozdrowienia od aktorów popularnego serialu „Gliniarze” – Natalii Nowak i Michała Rafalskiego.


– Dziękujemy wam, że jesteście, że pomagacie. Dziękujemy paniom, które pomagają tym wolontariuszom – mówią aktorzy.

Młodzi wolontariusze z tej szkoły już dwukrotnie byli wyróżniani przez marszałka województwa w ramach Barw Wolontariatu. Oprócz innych, okazjonalnych akcji regularnie odwiedzają chore dzieci z hospicjum w Kraszewie – Czubakach.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x