Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

20-to latka dostała mandat 500 zł, 10 punktów i straciła prawo jazdy 


W miniony poniedziałek, policjanci ruchu drogowego zatrzymali na ul. Kopernika w Mławie kierującą volkswagenem 20-letnią mławiankę, która jechała z prędkością 111 km/h. Policja zapowiada wzmożone kontrole. 


Do zatrzymania doszło o godz. 21.25. Młoda kierująca została ukarana mandatem w wysokości 500 zł oraz 10 punktami karnymi. Straciła prawo jazdy na 3 miesiące. 

Tego samego dnia, także wieczorem prawo jazdy stracił 21-letni mieszkaniec Gruduska. Młody kierowca jechał z prędkością ponad 100 km/h na ul. Mazowieckiej w Szydłowie. 

Mławska policja zapowiada dalsze, wzmożone kontrole prędkości, które prowadzone są w miejscach zagrożonych wypadkami oraz zgłaszanych przez mieszkańców za pośrednictwem aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w kategorii – przekraczanie dozwolonej prędkości.   

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
miner
miner
3 lata temu

czy o 4tej rano to po zakupy do nocnego pod Bambolom…to one czeźwe przyjeżdżajom…???! milicja ciągle wywozi z Tabaka na Sienkiewicza niewyraźnie mówiących , regularnie okradanych przez personel sklepu podczas zapłaty… i wzywanych ukrytym przyciskiem pod ladą… współpraca jak na dworcach pkp milicjantów z pracownicami baru podkradającymi regularnie nie tylko pijaczkom ale i zmęczonym klientom bo ja często bywam po pracy na popołudniowej i nocnej zmianie i wogóle nie jestem trunkowy a podczas interwencji milicji wogóle rozmowa nazbyt długa źle się zazwyczaj kończy najczęsciej wywózką na posterunek tak było w PRLu i tak obserwuję obecnie… po strajku kobiet obywatele zapewne już mają wiedzę że zmiana nazwy formacji była udekorowaniem i lajki dla dzielnicowego i te plebiscyty popularnści dzielnicowych to ściema…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x