Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

KGW w Niedzborzu upiekło najładniejsze świąteczne pierniczki [foto]


Gminny Ośrodek Kultury w Strzegowie rozstrzygnął właśnie konkurs adresowany do gminnych kół gospodyń na najładniejsze, świąteczne pierniczki.


Konkurs został ogłoszony przed świętami Bożego Narodzenia. Do udziału zgłosiły się  panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Koła Gospodyń Wiejskich „Nad Wkrą” Strzegowo, KGW „Mazowszanki” Mdzewo, KGW „Syberianki” Syberia, KGW Niedzbórz i KGW Dąbrowa. Komisja konkursowa dokonała oceny świątecznych wypieków, przyznając: miejsce I KGW Niedzbórz, II miejsce KGW Syberia, III miejsce KGW Dąbrowa oraz trzy wyróżnienia dla KGW Strzegowo, KGW Mdzewo i UTW Strzegowo.

Na temat nagród rzeczowych dla wszystkich uczestników konkursu organizatorzy  informują pod nr. tel. 512390027. Zobacz galerię zdjęć świątecznych pierniczków.

źródło: GOK Strzegowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x