Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar kosza uszkodził auto i elewację budynku


Jeden z pierwszych pożarów w Nowym Roku gasili strażacy z OSP Strzegowo. 1 stycznia w nocy na jednym z podwórek w Strzegowie doszło do pożaru pojemnika na śmieci. Okazuje się, że każdy pożar jest niebezpieczny i może spowodować znaczne szkody. We wspomnianym wypadku pojemnik spłonął doszczętnie, uszkadzając przy okazji stojący niedaleko samochód i ścianę budynku.


red.

źródło: OSP Strzegowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x