Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tragiczny finał. Policja podała szczegóły akcji


Tragicznym finałem zakończyły się poszukiwania 23- letniego, mieszkańca miejscowości Konopki (pow. mławski). Dzisiaj, odnaleziono ciało zaginionego w sylwestrową noc Jakuba. W poszukiwaniach młodego mężczyzny przez trzy dni codziennie brało udział kilkaset osób.


Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu policjanci podjęli akcję poszukiwawczą, w której czynnie uczestniczyli funkcjonariusze z  Mławy, Warszawy, Płocka, Olsztyna i Radomia, pomagali im strażacy z Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, a przede wszystkim lokalna społeczność. Przeczesywano miejsce gdzie ostatnio przebywał młody mężczyzna. Rozległy trudno dostępny teren sprawdzony został przy wykorzystaniu śmigłowca, dronów i psów służbowych.

Dzisiaj w trakcie prowadzonych kolejny dzień poszukiwań ujawniono ciało młodego mężczyzny, zaginionego 23-letniego Jakuba . Znajdowało się ono na podmokłym terenie około 1 km od miejsca  z którego wyszedł w noc sylwestrową.

Na miejscu czynności wykonywane są pod nadzorem prokuratora. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci.

Policja dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w poszukiwania młodego mężczyzny.

red.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
2.7 3 votes
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Tadeo
Tadeo
2 lata temu

Mam nadzieję, że Policja wyjaśni okoliczności, za dużo tutaj jest pytań! Bardzo żal młodego człowieka. Łączę się w bólu z rodziną.

Kuba
Kuba
2 lata temu
Reply to  Tadeo

Łączysz się w bólu z rodziną, to nie stawiaj pytań.
Niech spoczywa w pokoju.

Tadeo
Tadeo
2 lata temu
Reply to  Kuba

To uważasz, że nie powinno się wyjaśnić wszystkich wątpliwości? To jest obowiązkiem i zobowiązaniem wobec rodziny.

Kuba
Kuba
2 lata temu
Reply to  Tadeo

Nie, Ty po prostu nie musisz wszystkiego wiedzieć.

Czytelniczka
Czytelniczka
2 lata temu

Straszna tragedia. Niech odpoczywa nie pokoju.

Edzia
Edzia
2 lata temu

Niech spoczywa w pokoju. Cale zycie przed nim bylo…….

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x