Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tragiczny finał. Policja podała szczegóły akcji


Tragicznym finałem zakończyły się poszukiwania 23- letniego, mieszkańca miejscowości Konopki (pow. mławski). Dzisiaj, odnaleziono ciało zaginionego w sylwestrową noc Jakuba. W poszukiwaniach młodego mężczyzny przez trzy dni codziennie brało udział kilkaset osób.


Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu policjanci podjęli akcję poszukiwawczą, w której czynnie uczestniczyli funkcjonariusze z  Mławy, Warszawy, Płocka, Olsztyna i Radomia, pomagali im strażacy z Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, a przede wszystkim lokalna społeczność. Przeczesywano miejsce gdzie ostatnio przebywał młody mężczyzna. Rozległy trudno dostępny teren sprawdzony został przy wykorzystaniu śmigłowca, dronów i psów służbowych.

Dzisiaj w trakcie prowadzonych kolejny dzień poszukiwań ujawniono ciało młodego mężczyzny, zaginionego 23-letniego Jakuba . Znajdowało się ono na podmokłym terenie około 1 km od miejsca  z którego wyszedł w noc sylwestrową.

Na miejscu czynności wykonywane są pod nadzorem prokuratora. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci.

Policja dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w poszukiwania młodego mężczyzny.

red.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
2.7 3 votes
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Tadeo
Tadeo
10 miesięcy temu

Mam nadzieję, że Policja wyjaśni okoliczności, za dużo tutaj jest pytań! Bardzo żal młodego człowieka. Łączę się w bólu z rodziną.

Kuba
Kuba
10 miesięcy temu
Reply to  Tadeo

Łączysz się w bólu z rodziną, to nie stawiaj pytań.
Niech spoczywa w pokoju.

Tadeo
Tadeo
10 miesięcy temu
Reply to  Kuba

To uważasz, że nie powinno się wyjaśnić wszystkich wątpliwości? To jest obowiązkiem i zobowiązaniem wobec rodziny.

Kuba
Kuba
10 miesięcy temu
Reply to  Tadeo

Nie, Ty po prostu nie musisz wszystkiego wiedzieć.

Czytelniczka
Czytelniczka
10 miesięcy temu

Straszna tragedia. Niech odpoczywa nie pokoju.

Edzia
Edzia
10 miesięcy temu

Niech spoczywa w pokoju. Cale zycie przed nim bylo…….

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x