Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ulica Anyszki z nową nawierzchnią


Od połowy września br. trwały prace przy budowie nawierzchni na ul Anyszki. Kolejna „gruntówka” zyskała mocniejszą nawierzchnię, a mieszkańcy domów przy niej usytuowanych – bezpieczniejszy dojazd do swoich posesji.


W poniedziałek 28 grudnia 2020 r. inspektorzy z Wydziału Inwestycji Urzędu Miasta Mława dokonali odbioru końcowego zadania związanego z przebudową ul. Anyszki w Mławie. Roboty zostały wykonane przez spółkę miejską – Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM. W ciągu trzech miesięcy (od 15.09.2020 r. do 15.12.2020 r.) wykonano chodniki po obu stronach pasa drogowego o długości 380 m i szerokości 2 m, oraz nawierzchnię jezdni o długości 260 m i szerokości 6 m. Ze względu na to, że ul. Anyszki jest ślepą uliczką, wykonano także miejsce do zawracania samochodów. Ostateczna wartość zadania wyniosła 662 189,50 zł.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x