Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policjanci nadal szukają zaginionego mieszkańca Konopek


Nadal trwa akcja poszukiwawcza zaginionego 1 stycznia młodego mieszkańca Konopek. Wczoraj do później nocy poszukiwania prowadziło ponad 150 osób, policjanci, strażacy a także mieszkańcy.


Jak podaje mławska Policja, nie udała się próba użycia do poszukiwań śmigłowca, który ze względu na warunki pogodowe musiał zawrócić. Również nieskuteczna okazała się próba życia w tym celu drona, który ze względu na osadzające się oblodzenie musiał zawrócić po kilkuset metrach lotu. Obecnie trwają poszukiwania na terenie pomiędzy Konopkami a Stupskiem z użyciem psa tropiącego. Zaginiony ma też nieaktywny telefon, nie można więc i w ten sposób go zlokalizować. Policja zapowiada też na dziś wznowienie poszukiwań z pomocą strażaków.

Rodzina zaginionego Jakuba Pietrusia prosi o kontakt pod nr telefonu 501 208 488 osoby, które mogły go widzieć pomiędzy 31 grudnia a 1 stycznia. Rysopis zaginionego: blondyn, wzrost około 190 cm, niebieskie oczy. Ubrany był w brązową skórzaną kurtkę.

O zdarzeniu pisaliśmy wczoraj TUTAJ

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
3 1 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
12 dni temu

Niestety ale chłopak się odnalazł. Współczucie dla rodziny. Spoczywaj w pokoju Kolego.

Roxy
Roxy
13 dni temu

Trzeba mieć nadzieję, że odnajdzie się cały i zdrowy

BUZIACZEK
BUZIACZEK
13 dni temu

znajdzie się jak ta pani co poszła na grzyby i sama wróciła do domu co jej szukali w mławskim lesie

Guzman
Guzman
13 dni temu
Reply to  BUZIACZEK

Chyba to tak nie działała. Wtedy było to nie porozumienie przy zgłaszaniu czy jakoś tak. Jak uruchamia się tyle ludzi to w jakimś konkretnym celu . Czas faktycznie był imprezowy . Czekamy na dobre informacje .

Sasiad
Sasiad
13 dni temu
Reply to  Guzman

Jesteś przekonany że ta pani była na grzybach? Bo ja znam inną przyczynę zaginięcia

Guzman
Guzman
13 dni temu
Reply to  Sasiad

Nie chodzi o moje przekonania oraz jak zakończyła się sprawa tej pani . Chodzi o działanie służb które mogą pomóc i informację a decydujący jest czas ! Dlatego apel w mediach. Hipotez jest kilka ale na tym etapie karty są w grze.

Anonimowo
Anonimowo
13 dni temu
Reply to  Sasiad

Nadal się nie znalazł

Guzman
Guzman
12 dni temu
Reply to  Anonimowo

I się nie udało . Przykra sprawa .

Guzman
Guzman
12 dni temu
Reply to  Anonimowo

Nie chcę pisać pod artykułem bo uważam to za nie stosowne i nie wiem jak było w tym przypadku konkretnie . Ale jest zasada razem balujemy razem wracamy do domu.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x