Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Policjanci nadal szukają zaginionego mieszkańca Konopek


Nadal trwa akcja poszukiwawcza zaginionego 1 stycznia młodego mieszkańca Konopek. Wczoraj do później nocy poszukiwania prowadziło ponad 150 osób, policjanci, strażacy a także mieszkańcy.


Jak podaje mławska Policja, nie udała się próba użycia do poszukiwań śmigłowca, który ze względu na warunki pogodowe musiał zawrócić. Również nieskuteczna okazała się próba życia w tym celu drona, który ze względu na osadzające się oblodzenie musiał zawrócić po kilkuset metrach lotu. Obecnie trwają poszukiwania na terenie pomiędzy Konopkami a Stupskiem z użyciem psa tropiącego. Zaginiony ma też nieaktywny telefon, nie można więc i w ten sposób go zlokalizować. Policja zapowiada też na dziś wznowienie poszukiwań z pomocą strażaków.

Rodzina zaginionego Jakuba Pietrusia prosi o kontakt pod nr telefonu 501 208 488 osoby, które mogły go widzieć pomiędzy 31 grudnia a 1 stycznia. Rysopis zaginionego: blondyn, wzrost około 190 cm, niebieskie oczy. Ubrany był w brązową skórzaną kurtkę.

O zdarzeniu pisaliśmy wczoraj TUTAJ

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
3 1 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Niestety ale chłopak się odnalazł. Współczucie dla rodziny. Spoczywaj w pokoju Kolego.

Roxy
Roxy
1 rok temu

Trzeba mieć nadzieję, że odnajdzie się cały i zdrowy

BUZIACZEK
BUZIACZEK
1 rok temu

znajdzie się jak ta pani co poszła na grzyby i sama wróciła do domu co jej szukali w mławskim lesie

Guzman
Guzman
1 rok temu
Reply to  BUZIACZEK

Chyba to tak nie działała. Wtedy było to nie porozumienie przy zgłaszaniu czy jakoś tak. Jak uruchamia się tyle ludzi to w jakimś konkretnym celu . Czas faktycznie był imprezowy . Czekamy na dobre informacje .

Sasiad
Sasiad
1 rok temu
Reply to  Guzman

Jesteś przekonany że ta pani była na grzybach? Bo ja znam inną przyczynę zaginięcia

Guzman
Guzman
1 rok temu
Reply to  Sasiad

Nie chodzi o moje przekonania oraz jak zakończyła się sprawa tej pani . Chodzi o działanie służb które mogą pomóc i informację a decydujący jest czas ! Dlatego apel w mediach. Hipotez jest kilka ale na tym etapie karty są w grze.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Sasiad

Nadal się nie znalazł

Guzman
Guzman
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

I się nie udało . Przykra sprawa .

Guzman
Guzman
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Nie chcę pisać pod artykułem bo uważam to za nie stosowne i nie wiem jak było w tym przypadku konkretnie . Ale jest zasada razem balujemy razem wracamy do domu.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x