Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 2 stycznia


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 2 stycznia br. godz. 10:00 mamy wykazanych w ostatniej dobie 16 nowych zakażonych i brak przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i COVID-19.


W województwie mazowieckim odnotowano 1046 przypadków zakażeń, 11 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących, 4 z powodu covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 6945, z powodu chorób współistniejących zmarło 84 osób, z powodu COVID-19 – 18 .

 

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
20 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Inka
Inka
1 rok temu

Najważniejsze że elyta sie zaszczepila, są równi i równiejsi po co czekać na swoją kolej

Wiesiek
Wiesiek
1 rok temu
Reply to  Inka

Mówisz o 12 tysiącach osób powiązanych z pis i ich rodzinach co podatnik się szczepili. Bo tak trochę tvpis to przemilczała. Nie wspominając trefny zakup resporatorów, maseczek. No i te wybory majowe za które człowiek powiększający Warszawę od gór do morza nie odpowiadał.

Inka
Inka
1 rok temu
Reply to  Wiesiek

O wszystkich czy to pis czy inni, a czy jak ktoś ma kasę to zasady nie obowiązują.

WIRÓSIOLOK
WIRÓSIOLOK
1 rok temu

poZAMYKAĆ KOŚCIOŁY I DWORZEC PKP .

Yureck
Yureck
1 rok temu

Braaaaawooooo!!! Firmy pogrzebowe zacierają ręce. Tak trzymać. Z maseczkami na brodzie damy im niezły dochód. Yeah!

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Yureck

Jaki Ty człowieku durny jesteś.
Chyba nawet sobie nie zdajesz sprawy, Giuseppe.
To ty chyba jesteś z tej firmy pogrzebowej i zabierasz ręce.
No cóż, b.aran zawsze zostanie ba.ranem, choćby nie wiadomo jakie studia skończył. D.ebili na tym świecie multum.

BLM
BLM
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

przecież to sarkazm. Jedynym ratunkiem przed buractwem jest się zaszczepić . A resztę do getta wysłać i będzie spokój tak było w filmie SongBird

Ala
Ala
1 rok temu
Reply to  BLM

To się szczep,niech ministerek zdrowia zarobi na swoim biznesie że szczepionkami.Bo to przyjaciel pfizera,bywal tam na galach i dlatego tak namawia szantazami do szczepionek które choroby i tak nie zlikwidują.

BLM
BLM
1 rok temu
Reply to  Ala

I się zaszczepię dołączę przynajmniej do panteonu ludzi zaczepionych tylko pani Janda trochę akcje medialnie zepsuła a jak jeszcze p.tokarczuk wstawi tweeta to nie wiem nie wiem… dylemat będzie

Wiesiek
Wiesiek
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Anonimowo i ty jest właśnie takim przykładem d.bila. Yureck ma rację, że trzeba dbać w szczególności o naszych bliskich czyli rodziców, dziadków. No i nas samych i nasze dzieci. Widać nie dotknęła Cię ta choroba lub przeszedłeś ją bezobjawowo. To że sam sobie szkodzisz to mi nie przeszkadza ale, że innych masz gdzieś to jest samoloubstwo. Dla mnie jesteś mordercą

Greta
Greta
1 rok temu
Reply to  Wiesiek

Mordercy to cały rząd,zwlaszcza,ze szaraki mają siedzieć cicho w domu,bo wszystko im zakazali i pozamykali.A swoich przydupasow i elitę zwoza na sylwestra do Ostródy,i jeszcze im za to placa,bawili się tłumnie bez żadnego reżimu sanitarnego.A lbo impreza w radio Maryja na 200 osób.Skoro są zakazy to każdego obowiązuje.Przez nich ludzie odbierają sobie życie,bo pracę stracili,inni umierają bo im zabrali dostęp do lekarzy.Prywatnie wirusa nie ma,to samo w mediach bawią się na całego i kasę zbijają.Jeszcze bezczelny minister zdrowia szantażuje ,że niezaszczepieni będą mieli ograniczony dostęp do służby zdrowia.To trzeba nie brać składek zdrowotnych,prywatnie bez problemu się pojdzie.

Wiesiek
Wiesiek
1 rok temu
Reply to  Greta

Też nie nie lubie obecnorządzacych. Co nie przeszkadza mi się chronić przed ludźmi, którzy mają wszyskich w dudzie. Ja mam obawy odnośnie pandemi. Szlak mnie trafia jak choć na 5 czy 10 minut ktoś nie zakłada maski w markiecie. Niech robi zakupy w małym sklepie osiedlowym.

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  Wiesiek

Tylko głupek nie ma obaw przed tym świństwem, jakim jest Covid. Obawy sa w pełni zrozumiałe. Umierają ludzie.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Wiesiek

Wiesiek chyba popuściłeś, bo czuję Cię na Płockiej. Smród straszny, zmień pieluchę i sprzątnij spod siebie, bo wali ostro.

Wiesiek
Wiesiek
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Nadal twierdzę Anonimowo, że jesteś deb..m.

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  Wiesiek

Wiesiek. Ten Anonim, to „Mlawa”. Debil, moron i upośledzony umysłowo.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Tee Mława to ma wyje… Na Ciebie i nic tu nie pisze już robię co chce a ty kaganiec założ i do lidla fraj…

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Wiesiek

Ostre, ale prawdziwe słowa. Tylko cep tego nie ogarnie…

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  Wiesiek

„Mlawa” mówił, że przeszedł Covida. Czy bezobjawowo? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że jest samolubnym egoistą. I przejawy myślenia u niego występują… bezobjawowo.

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Wysłałeś mnie do odpowiedzi. O co chodzi? Z czego nie zdaję sobie sprawy?

20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x