Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 1 stycznia


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 1 stycznia br. godz. 10:00 mamy wykazanych w ostatniej dobie 2 nowych zakażonych i 1 przypadek śmiertelny z powodu chorób współistniejących.


W województwie mazowieckim odnotowano 1453 przypadków zakażeń, 40 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących, 12 z powodu covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 11008, z powodu chorób współistniejących zmarło 278 osób, z powodu COVID-19 – 122 .

 

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
21 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
20 dni temu

Szczepienia ruszyły do końca stycznia grupa zero czyli kilka set osób będzie po drugiej dawce . Są dylematy czy się szczepić to fakt. Ale chyba najmniej mają Ci którzy widzieli jak wirus działa .

wylęgarnia
wylęgarnia
21 dni temu

zamknąć w kościoły dworzec pkp .

Greta
Greta
21 dni temu

Zwykłych ludzi się karze,a TVPIS może wszystko,sa równi i równiejsi.I nadal media i rząd wodę z mózgu ludziom robią,i zakazują a sami nic nie przestrzegają.Jeszcze ten ministerek szantazami będzie zmuszał do szczepionki,bo niezaszczepieni będą mieli ograniczony dostep do służby zdrowia.Bezczelny typ.

Kim
Kim
21 dni temu

Jak ktoś może powiedzieć że osoby nie szczepione będą miały ograniczony dostęp do szpitali to może mu przestaniemy płacić składki zdrowotne prywatnie przyjmą nas bez szczepienia i dla nas wyjdzie to taniej . TVP pokazało w Ostródzie jak się można bawić Kurski dla kasy zrobi wszystko

Giuseppe
Giuseppe
21 dni temu

Kiedy Naród zmądrzeje? Czy dopiero wtedy, gdy Kostucha zacznie pukać do domostw sceptyków? Najgorzej z Covidem radzą sobie USA i Europa. Dobrobyt i pewność jutra bardzo osłabiły czujność.

Ala
Ala
21 dni temu
Reply to  Giuseppe

Niech rząd najpierw zmadrzeje,a nie w tvp2 organizuje Sylwester gdzie na widowni tłum ludzi jeden obok drugiego.Chyba zakazy są dla wszystkich,a nie wybrani się bawią,a reszta cicho siedzi w domach.To nasz zakłamany rząd nie daje przykładu,robi chaos i bałagan.Najpierw impreza u Rydzyka a później huczne sylwestry,mediom i rządowi wszystko wolno,i tam covida nie ma.Myslcie ludzie logicznie jak wodę z mózgu wam robią.

Giuseppe
Giuseppe
21 dni temu
Reply to  Ala

Święta prawda. W Ostródzie publiczność była „zatrudniona”. Bez masek. Bez dystansu. Rząd robi z nad wała.

Jogusia
Jogusia
21 dni temu
Reply to  Giuseppe

Dziś czytałam jak Pan mądrala minister zdrowia szantażuje,ze niezaszczepieni będą mieli ograniczony dostęp do usług zdrowotnych.Po prostu chore i to mają być dobrowolne szczepienia.Kazdy decyduje sam o sobie ,a nie idiota z rządu będzie mówił co kto ma robić.A swoich wiezie na imprezę do Ostródy i jeszcze im płaci.Debili z PiSu na taczki i jak Jagne na gnój.

Tak jest wszędzie
Tak jest wszędzie
21 dni temu
Reply to  Jogusia

To nie tylko nasz rząd. W Hiszpanii tworzą właśnie rejestr osób niezaszczepionych. Będą to obywatele kategorii B albo i nawet C…

BLM
BLM
21 dni temu
Reply to  Jogusia

dzień dobry w nowym roku a starej rzeczywistości , zapewne jagna dziś by chodziła na marsze ” kobiet” . Rok 2021 ogłaszam rokiem Julki . do usłyszenia.

Giuseppe
Giuseppe
21 dni temu
Reply to  BLM
Giuseppe
Giuseppe
21 dni temu
Reply to  Jogusia

Chociaż mnie wkurzasz, to tutaj rację przyznać muszę. Mam na myśli imprezę w Ostródzie: tłumy, bez masek, publiczność „zatrudniona” przez TVPiS. Z drugiej strony odradzam szczepienia: będzie mniej jednostek głupich, Polska na tym skorzysta. Pandemia obnażyła jeszcze bardziej nasze wady narodowe: głupotę i egoizm. Po co nam głupki i egoiści? Selekcja naturalna i po krzyku.

Mława
Mława
21 dni temu
Reply to  Jogusia

Bo nie mają co zrobić ze szczepionkami bo lekarze itp. Ruszyli na l4. Zakupili 15mln i będą się z nimi bujać chyba że Giuseppe pomoże

Yureck
Yureck
21 dni temu
Reply to  Mława

Następny szambonurek.

Giuseppe
Giuseppe
21 dni temu
Reply to  Mława

Tylko się nie szczep! Zabraniam!! Kategorycznie! Będzie jednego eksperta mniej!

Giuseppe
Giuseppe
21 dni temu
Reply to  Mława

Zenek w TV! Leć, bo ci melizmaty przepadną!

szczurnamiotle
szczurnamiotle
21 dni temu
Reply to  Jogusia

2 miliardy złotych polskich z naszych podatków idzie na tę kur.wizję co roku (o ile nie więcej), a więc jest z czego opłacać statystów, zenka czy też sławomira.

Silvestro
Silvestro
21 dni temu
Reply to  Ala

Powinnaś dodać:
mediom publicznym wszystko wolno, czyli reżimowym.
Nawet ostatnie zarządzenie odnośnie lockdownu zostało dostosowane do organizowanej imprezy sylwestrowej.
PIS cały cały czas pokazuje swoim wyborcom faka, a wyborcy nadal im ufają – dziwne to. Ciekawi mnie tylko jak sobie te wszystkie poczynania rządu tłumaczą?
10 kwietnia pod pomnikiem smoleńskim, potem tego samego dnia kulawy na cmentarzu Powązkowskim it. itd…
Natomiast z Józkiem nie masz co dyskutować. Biedak cały sylwester spędził w internecie. Nie dość tego, to jeszcze i Nowy Rok także. Ten człowiek jest bardzo biedny, samotny, nie ma z kim nawet w sylwestra czy w święta pogadać, tylko szuka wrażeń w internecie. Może byś Alu starszego pana zaprosiła na spacer niechby choć przez chwilę zaczął żyć normalnie, a nie cały czas obraca się tylko w świecie wirtualnym. Tylko jak coś, to upewnij go, że założysz maseczkę na nos i będziesz trzymała dystans, bo jeszcze gotów kleksa zrobić w gatki ze strachu.

Edyta Bandyta
Edyta Bandyta
21 dni temu
Reply to  Silvestro

Widać że kac niedoleczony. Bredzisz. Popij kefirku.

Yureck
Yureck
21 dni temu
Reply to  Ala

Wybrałaś to masz.

Ala
Ala
21 dni temu
Reply to  Yureck

Akurat Ty wiesz kogo ja wybrałam,napewno nie PiS.Zreszta oni wszyscy są kłamcy,siebie warci.

21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x