Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 1 stycznia


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 1 stycznia br. godz. 10:00 mamy wykazanych w ostatniej dobie 2 nowych zakażonych i 1 przypadek śmiertelny z powodu chorób współistniejących.


W województwie mazowieckim odnotowano 1453 przypadków zakażeń, 40 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących, 12 z powodu covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 11008, z powodu chorób współistniejących zmarło 278 osób, z powodu COVID-19 – 122 .

 

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
21 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
1 rok temu

Szczepienia ruszyły do końca stycznia grupa zero czyli kilka set osób będzie po drugiej dawce . Są dylematy czy się szczepić to fakt. Ale chyba najmniej mają Ci którzy widzieli jak wirus działa .

wylęgarnia
wylęgarnia
1 rok temu

zamknąć w kościoły dworzec pkp .

Greta
Greta
1 rok temu

Zwykłych ludzi się karze,a TVPIS może wszystko,sa równi i równiejsi.I nadal media i rząd wodę z mózgu ludziom robią,i zakazują a sami nic nie przestrzegają.Jeszcze ten ministerek szantazami będzie zmuszał do szczepionki,bo niezaszczepieni będą mieli ograniczony dostep do służby zdrowia.Bezczelny typ.

Kim
Kim
1 rok temu

Jak ktoś może powiedzieć że osoby nie szczepione będą miały ograniczony dostęp do szpitali to może mu przestaniemy płacić składki zdrowotne prywatnie przyjmą nas bez szczepienia i dla nas wyjdzie to taniej . TVP pokazało w Ostródzie jak się można bawić Kurski dla kasy zrobi wszystko

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu

Kiedy Naród zmądrzeje? Czy dopiero wtedy, gdy Kostucha zacznie pukać do domostw sceptyków? Najgorzej z Covidem radzą sobie USA i Europa. Dobrobyt i pewność jutra bardzo osłabiły czujność.

Ala
Ala
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Niech rząd najpierw zmadrzeje,a nie w tvp2 organizuje Sylwester gdzie na widowni tłum ludzi jeden obok drugiego.Chyba zakazy są dla wszystkich,a nie wybrani się bawią,a reszta cicho siedzi w domach.To nasz zakłamany rząd nie daje przykładu,robi chaos i bałagan.Najpierw impreza u Rydzyka a później huczne sylwestry,mediom i rządowi wszystko wolno,i tam covida nie ma.Myslcie ludzie logicznie jak wodę z mózgu wam robią.

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  Ala

Święta prawda. W Ostródzie publiczność była „zatrudniona”. Bez masek. Bez dystansu. Rząd robi z nad wała.

Jogusia
Jogusia
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Dziś czytałam jak Pan mądrala minister zdrowia szantażuje,ze niezaszczepieni będą mieli ograniczony dostęp do usług zdrowotnych.Po prostu chore i to mają być dobrowolne szczepienia.Kazdy decyduje sam o sobie ,a nie idiota z rządu będzie mówił co kto ma robić.A swoich wiezie na imprezę do Ostródy i jeszcze im płaci.Debili z PiSu na taczki i jak Jagne na gnój.

Tak jest wszędzie
Tak jest wszędzie
1 rok temu
Reply to  Jogusia

To nie tylko nasz rząd. W Hiszpanii tworzą właśnie rejestr osób niezaszczepionych. Będą to obywatele kategorii B albo i nawet C…

BLM
BLM
1 rok temu
Reply to  Jogusia

dzień dobry w nowym roku a starej rzeczywistości , zapewne jagna dziś by chodziła na marsze ” kobiet” . Rok 2021 ogłaszam rokiem Julki . do usłyszenia.

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  BLM
Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  Jogusia

Chociaż mnie wkurzasz, to tutaj rację przyznać muszę. Mam na myśli imprezę w Ostródzie: tłumy, bez masek, publiczność „zatrudniona” przez TVPiS. Z drugiej strony odradzam szczepienia: będzie mniej jednostek głupich, Polska na tym skorzysta. Pandemia obnażyła jeszcze bardziej nasze wady narodowe: głupotę i egoizm. Po co nam głupki i egoiści? Selekcja naturalna i po krzyku.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Jogusia

Bo nie mają co zrobić ze szczepionkami bo lekarze itp. Ruszyli na l4. Zakupili 15mln i będą się z nimi bujać chyba że Giuseppe pomoże

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Następny szambonurek.

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  Mława

Tylko się nie szczep! Zabraniam!! Kategorycznie! Będzie jednego eksperta mniej!

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  Mława

Zenek w TV! Leć, bo ci melizmaty przepadną!

szczurnamiotle
szczurnamiotle
1 rok temu
Reply to  Jogusia

2 miliardy złotych polskich z naszych podatków idzie na tę kur.wizję co roku (o ile nie więcej), a więc jest z czego opłacać statystów, zenka czy też sławomira.

Silvestro
Silvestro
1 rok temu
Reply to  Ala

Powinnaś dodać:
mediom publicznym wszystko wolno, czyli reżimowym.
Nawet ostatnie zarządzenie odnośnie lockdownu zostało dostosowane do organizowanej imprezy sylwestrowej.
PIS cały cały czas pokazuje swoim wyborcom faka, a wyborcy nadal im ufają – dziwne to. Ciekawi mnie tylko jak sobie te wszystkie poczynania rządu tłumaczą?
10 kwietnia pod pomnikiem smoleńskim, potem tego samego dnia kulawy na cmentarzu Powązkowskim it. itd…
Natomiast z Józkiem nie masz co dyskutować. Biedak cały sylwester spędził w internecie. Nie dość tego, to jeszcze i Nowy Rok także. Ten człowiek jest bardzo biedny, samotny, nie ma z kim nawet w sylwestra czy w święta pogadać, tylko szuka wrażeń w internecie. Może byś Alu starszego pana zaprosiła na spacer niechby choć przez chwilę zaczął żyć normalnie, a nie cały czas obraca się tylko w świecie wirtualnym. Tylko jak coś, to upewnij go, że założysz maseczkę na nos i będziesz trzymała dystans, bo jeszcze gotów kleksa zrobić w gatki ze strachu.

Edyta Bandyta
Edyta Bandyta
1 rok temu
Reply to  Silvestro

Widać że kac niedoleczony. Bredzisz. Popij kefirku.

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Ala

Wybrałaś to masz.

Ala
Ala
1 rok temu
Reply to  Yureck

Akurat Ty wiesz kogo ja wybrałam,napewno nie PiS.Zreszta oni wszyscy są kłamcy,siebie warci.

21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x