Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W przasnyskim “Medyku” rusza nabór na kierunki technik farmaceutyczny i asystent osoby niepełnosprawnej


W Medycznej Szkole Policealnej w Przasnyszu rusza nabór na kierunki: technik farmaceutyczny i asystent osoby niepełnosprawnej.

Medyczna Szkoła Policealna w Przasnyszu ogłosiła nabór na dwa kierunki kształcenia, które rozpoczną naukę od 1 lutego 2021 roku.

Oba kierunki są już przygotowane kadrowo i rzeczowo do rozpoczęcia nauki.

– 20 października br. deklarację przyjęcia oferty pracy od 1 lutego 2021 r. na stanowisku nauczyciela przedmiotów farmaceutycznych przyjął pan Michał Lewenda, magister farmacji, osoba z ok. 20-letnim doświadczeniem w pracy w aptekach, laboratoriach farmaceutycznych i jako asystent nauczający studentów farmacji na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku. Pan Magister wzmocni kadrowo kierunek farmaceutyczny, który nadzoruje obecnie wybitna osoba i nauczyciel, pani Katarzyna Szymkowska, również absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego – informuje placówka.

Szkoła jest bezpłatna i doskonale wyposażona oraz przygotowywana do kształcenia absolwentów szkół średnich (także bez matury) zarówno w systemie dziennym, jak i zaocznym. Szkoła posiada internat, halę sportową i bardzo dobrą infrastrukturę, w tym dobrze usytuowany parking.

 

 

Mat.sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]