Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

To pilne i ważne!


18-letnia Klaudia potrzebuje krwi! Klaudia Dziubak   w stanie ciężkim leży w warszawskim szpitalu na Szaserów  Została poszkodowana w poważnym wypadku komunikacyjnym, w wyniku którego doznała licznych urazów i utraty ogromnej ilości krwi.


Apelujemy do ludzi dobrej woli, krwiodawców, mieszkańców Mławy oraz okolic i czytelników Codziennika Mławskiego o oddanie krwi , najlepiej grupy 0 RH – w mławskim szpitalu, ze wskazaniem, że to krew dla Klaudii.

Za okazaną pomoc i szlachetne serce, pragniemy wszystkim  gorąco podziękować. Krew to bogactwo życia i dar drugiego człowieka.

Pamiętajmy o wskazaniu adresata daru:

Klaudia Dziubak 

Grupa: 0 Rh-

Szpital na  Szaserów Warszawa 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x