Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ferie tylko w Internecie. Zobacz co proponuje MDK


Tegoroczne ferie będą znacznie różnić się od tych z poprzednich lat. Wprowadzone ograniczenia w przemieszczaniu i panująca pandemia skutecznie uniemożliwiły wyjazdy i kontakty międzyludzkie, dlatego od 4 do 15 stycznia dzieci nie tylko z Mławy, ale wszystkie mające dostęp do internetu, mogą wziąć udział w wirtualnych spotkaniach artystycznych przygotowywanych przez pracowników Miejskiego Domu Kultury w Mławie. W ofercie: warsztaty muzyczne, plastyczne, kulinarne, gry i zabawy, spektakle oraz Konkurs na Najciekawszą Maskę Karnawałową.


– Wszystkie dzieci zapraszamy przez ekrany komputerów i smartfonów oraz do czynnego udziału w proponowanych przez nas zadaniach. Szukajcie nas na FB https://www.facebook.com/mdkmlawa, kanale YouTube https://bit.ly/3heniiQ i sprawdzajcie aktualności na naszej stronie. Codziennie, od poniedziałku do piątku, do 15 stycznia będziemy mieć dla Was nowe propozycje. Filmy z propozycjami kreatywnych, rozwijających umysł i wyobraźnię zabaw, lekcji gry na instrumentach czy plastycznych wyzwań będą dostępne na Facebookowym fanpage’u Miejskiego Domu Kultury w Mławie, stronie internetowej instytucji oraz jej kanale YouTube i publikowane od poniedziałku do piątku, od 4 do 15 stycznia 2021 r. o godz. 10.00.  Spektakle będą ukazywały się na stronach od godz. 12.00 – zachęcają pracownicy MDK.

Szczegółowy harmonogram publikacji nagrań poniżej. Spektakle takie jak „Pinokio” i  „Chase z Psiego Patrolu” będą dostępne wyłącznie na FB i stronie internetowej MDK.

Harmonogram

4 stycznia      Zajęcia plastyczne „Jak wykonać maskę karnawałową”
5 stycznia      Warsztaty muzyczne
6 stycznia      Zabawy animacyjne dla dzieci
7 stycznia      Warsztaty muzyczne
8 stycznia      Zajęcia plastyczne „Malowanie streczu” i spektakl teatralny „Pinokio”

11 stycznia    Zabawy animacyjne dla dzieci
12 stycznia    Warsztaty muzyczne i Muzyczny Teatr Słuchaj Uchem „Pójdź przez krzaki, pójdź przez błota” – Kaja i Janusz Prusinowscy
13 stycznia    Zajęcia kulinarne dla dzieci „Smakołyki karnawałowe”
14 stycznia    Warsztaty muzyczne
15 stycznia    Zajęcia plastyczne „Laurka z okazji Dnia Babci i Dziadka” i spektakl teatralny „Chase z Psiego Patrolu”

Źródło: MDK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Krystyna
Krystyna
2 lata temu

A jak dzieci już wykonają te maskę karnawałową, to gdzie pójdą na bal? Naprawdę trzeba mieć tupet i być pozbawionym empatii, ąby w dzieciach zamkniętych od miesięcy w domach, rozpajać oczekiwania związane z balem karnawałowycm. Wy tam jarzycie w tym MDKu?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x