Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W Sylwestra MKM-ką tylko do 19-tej


Ratusz informuje, że ze względu na wprowadzone obostrzenia związane z przemieszczeniem się ludzi w noc sylwestrową, 31 grudnia 2020 r. autobusy Mławskiej Komunikacji Miejskiej będą kursowały do godziny 19:00.


Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o. – operator MKM –  przypomina, że zgodnie z przedstawionymi przez Prezesa Rady Ministrów nowymi zasadami bezpieczeństwa w walce z koronawirusem, wprowadzono obostrzenia dotyczące przemieszczania się osób między godziną 19:00 w czwartek  31.12.2020r. a godziną 6:00 w piątek 1 stycznia 2021 r. Z tego względu 31 grudnia 2020 r. Mławska Komunikacja Miejska  będzie pracować do godziny 19:00. Autobusy będą kursowały według rozkładów jazdy obowiązujących w dni robocze.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Prawda
Prawda
2 lata temu

MKM wozi powietrze. Brak pasażerów. Kto za to płaci. Powinni ograniczyć kursy i wprowadzić opłaty za przejazd. W Działdowie komunikację jak na razie zlikwidowali.

Normal
Normal
2 lata temu
Reply to  Prawda

A u nas jeździ i bardzo dobrze. My nie jesteśmy Działdowo, a zresztą to w Działdowie zrobili tą komunikację na wyrost i teraz to wyszło…. W 99,9 procencie miast w Polsce komunikacja funkcjonuje normalnie lub ewentualnie w mniejszym zakresie.

Kolejowa Mława
Kolejowa Mława
2 lata temu
Reply to  Prawda

Byłby sensowny rozkład to i więcej ludzi by korzystało.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x