Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Klasowa wigilia. Kolędy, życzenia i pierniczki


Wigilia Bożego Narodzenia to niezwykle uroczysty i wyjątkowy dzień. Spotkanie wigilijne w klasie VI e  w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie odbyło się on-line tuż przed przerwą świąteczną. Dzięki zaangażowaniu uczniów i ich rodziców nie zabrakło na nim śpiewania kolęd, składania życzeń, prezentacji kartek świątecznych i własnoręcznie upieczonych pierników, a nawet gry na instrumentach.


Źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x