Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Coś dla kreatywnych i pomysłowych. Konkurs na karnawałową maskę!


fot. pixabay


Miejski Dom Kultury w Mławie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6-15 lat do udziału w konkursie plastycznym na najciekawszą maskę karnawałową. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe.

Od 4 do 22 stycznia 2021 r. czekamy na wasze prace, które można składać bezpośrednio w recepcji Miejskiego Domu Kultury lub też wysyłać do nas pocztą na adres:

Miejski Dom Kultury w Mławie

ul. Stary Rynek 13

06-500 Mława

z dopiskiem:

KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ MASKĘ KARNAWAŁOWĄ

– Nie zapomnijcie dołączyć do pracy karty zgłoszeniowej! Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa w załącznikach poniżej.

Życzymy udanej zabawy i do zobaczenia w czasie ferii na naszych stronach on-line, gdzie przygotowaliśmy dla Was różne artystyczne atrakcje – apeluje MDK.

źródło: MDK w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x