Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Biedronki z SP nr 2 pasowane na przedszkolaka [foto]


22 grudnia najmłodsze dzieci z  grupy Biedronki  wzięły udział w uroczystości Pasowania na Przedszkolaka. Pięknie zaprezentowały program artystyczny min. recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Dzieci były pogodne, radosne a co najważniejsze dumne, że zostały prawdziwymi przedszkolakami.


Pani dyrektor za pomocą Magicznego Ołówka dokonała pasowania każdej Biedroneczki. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominek. Kolejnym punktem uroczystości był słodki poczęstunek, na którym nie zabrakło miłej i radosnej atmosfery.

źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x