Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 29 grudnia


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 29 grudnia br. godz. 10:00 mamy wykazanych w ostatniej dobie 9 nowych zakażeń i żadnych przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i COVID-19.


W województwie mazowieckim odnotowano 957 przypadków zakażeń, 19 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących, 6 z powodu covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 7914, z powodu chorób współistniejących zmarło 252 osób, z powodu COVID-19 – 55 .

 

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
14 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
9 miesięcy temu

To nowy maurycy doszedł do naszego powiatu. Vivat korona! Ebac youseff i Giuseppe

Mława
Mława
9 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Ten idio… Youseff czy giuseppe pod jakim nickiem by nie pisał to i tak nie zmądrzeje

KOWIT
KOWIT
9 miesięcy temu

ZAMKNĄĆ KOŚCIOŁY I DWORZEC PKP.

PRAWNIK
PRAWNIK
9 miesięcy temu
Reply to  KOWIT

wyrzucić Z DWORCA KOLEJOWEGO NA WÓLCE płyn do rąk a zamontować bezdotykowy APARAT. Z PARKINGU WYRZUCIĆ SŁUPEK DROGOWY BO TO NIE JEST PRYWATNY PARKING TYLKO DLA WSZYSTKICH PASAŻERÓW.KTOŚ MYŚLI ŻE JEST PONAD PRAWEM?

Giuseppe
Giuseppe
9 miesięcy temu

„Pawiem narodów jesteś i papugą…” Dzięki ułomnym przepisom Prawa Polska jest w ogonie Europy jeśli mówimy o radzeniu sobie z pandemią i liczbą przypadków śmiertelnych. Ktoś stracił ojca, matkę lub kogoś bliskiego, dlatego, że inny ktoś nie chciał się zastosować do zasady DDM. Nasza pycha i buta narodowa skutkują równie narodową kwarantanną i narodowym programem szczepień. Do tego należy dodać narodową solidarność, tylko ja jej jakoś nie widzę. Polak Polakowi wilkiem.

Obiektywny
Obiektywny
9 miesięcy temu
Reply to  Giuseppe

Wlasnie, czlowiek czlowiekowi wilkiem. Ktos umarl bo ktos oddycha.. Zastanow sie czlowieku drugi raz.. i trzeci i nastepny az zrozumiesz, ze to tacy jak ty nieswiadomie zakladaja kajdany nam, wam i naszym dzieciom i wnukom

Giuseppe
Giuseppe
9 miesięcy temu
Reply to  Obiektywny

Ale jest dokładnie tak, jak mówisz. Założenie maski w sklepie jest po to, abyśmy uniknęli lockdownu, gdzie o swobodach obywatelskich będzie można pomarzyć. Dlatego stosowanie zasady DDM można zadedykować naszym dzieciom i wnukom oraz nam samym. Takie działanie winno być świadome. Na tym polega bycie dojrzałym.

Obiektywny
Obiektywny
9 miesięcy temu
Reply to  Giuseppe

Czyli nie zrozumiałeś.. Czytaj raz jeszcze..

Giuseppe
Giuseppe
9 miesięcy temu
Reply to  Obiektywny

W obecnej, podkreślmy, chorej sytuacji, każdy z nas stanowi potencjalne zagrożenie epidemiologiczne. To nie ja jestem winien. Wszelkie uwagi kieruj do SARS Cov-2.

Anonimowo
Anonimowo
9 miesięcy temu
Reply to  Giuseppe

Hahaha aleś Ty guuuuuupiiiii. Łeb przesiąknięty koronką, media Ci baniak ostro wyprały.

Marcin
Marcin
9 miesięcy temu
Reply to  Giuseppe

Masz rację. Czekaj na zaszczepienie, ono uchroni Cię od wszystkiego. Nawet pomoże Ci ze Ci fajka znów zacznie stawać. Ale dobra wiadomość dla nas wszystkich. Rząd zapowiada dla wszystkich odszkodowania w razie skutków ubocznych szczepionki, więc one jednak są skoro jest uruchamiany taki fundusz. Wszystko to tłumaczy, ale pamiętaj, że żadne pieniądze nie wrócą Ci dobrego zdrowia.

Anonim
Anonim
9 miesięcy temu
Reply to  Giuseppe

Ciebie to powinni zamknąć, bo stanowisz prawdziwe zagrożenie, nie tylko epidemiologiczne. Lepiej idź do lekarza specjalisty, da ci jakieś psychotropy, będziesz spokojniejszy.

Hahaha
Hahaha
9 miesięcy temu
Reply to  Obiektywny

Józef jak to Józef nie potrafi czytać ze zrozumieniem. On tylko jak ten pies przy budzie umie ujadać. Myśli, że im głośniej się szczeka, to jest się bardziej mądrym, a to niestety jest odwrotnie.

Mława
Mława
9 miesięcy temu

Ulala 9 osób. Youseff nie pomaga te Twoje podpier…..

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x